Zażywanie Levitry
1 vote, 4.00 avg. rating (84% score)

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych leków dostępnych na receptę, przy podejmowaniu Levitra należy postępować zgodnie z instrukcjami udzielonymi przez lekarza lub, jak określono w informacji dodatkowej w polu. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą w celu wyjaśnienia czegoś nie rozumiem. Jeśli przy tym lekiem okazuje się sukcesem (który to w nieco ponad 85% mężczyzn, którzy go zabrać), może mieć pokusę, aby śpiewać jego chwale swoim znajomym. Rozmawia o tym z narkotykami nie jest problemem, ale nie należy dać tabletek nikomu ich spróbować. Fakt, że można wziąć to bez problemu narkotyków nie oznacza, że inni będą tak szczęśliwy. Niech poszukiwanie właściwej porady lekarza przed zażyciem tego leku.

Levitra jest dostarczany w postaci tabletek jako 2.5mg, 5mg, 10mg i 20 mg dawki, które powinny być podejmowane bez żywności między dwadzieścia pięć i sześćdziesiąt minut przed którą przejadą aktywności seksualnej. Jeśli go nie wywołuje wzwód pierwszym lub drugim razem, kiedy go użyć, należy skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy powinieneś spróbować zwiększonej dawce. Levitra należy używać bez obaw. W badaniu klinicznym z udziałem około 4400 mężczyzn, Levitra produkowane lepszej erekcji u 85% uczestników po raz pierwszy z narkotykami została podjęta. Ale pamiętam, że Levitra nie wywołuje wzwód na własną rękę. Wzwód jest produkowane tylko podczas pobudzenia seksualnego spełniających doświadczenia. Jednym z powodów, dlaczego ludzie czasami nie dostać erekcji to strach przed porażką.

Jeśli wzwód pochodzi, ale jest bolesne lub trwa za długo unnaturally (stan zwany priapizm) należy skontaktować się z lekarzem lub udać do szpitala na podstawie awaryjnych. Niezastosowanie się do podjęcia działań w takich okolicznościach może spowodować w Twoim penis jest trwale uszkodzony.

Ogólnie rzecz ujmując, nie istnieją żadne wymagania dotyczące jedzenia. Jednak, jeśli przyjąć pigułkę po zjedzeniu dużego posiłku, Levitra może być nieco wolniej niż zwykle do jego efekt – ilość pokarmu w żołądku spowalnia proces pochłaniania narkotyków pod strumień krwi. Nie należy żuć ani kruszyć tabletek, ale połykać je w całości, dużą ilością wody. Zazwyczaj dawka początkowa jest bezpieczne 10mg i normalne oczekiwanie byłoby wziąć jedną tabletkę, jak i gdy jest to wymagane, i nie więcej niż jeden raz na dobę, tj. należy odczekać 24 godziny między dawkami. Niektórzy ludzie wolą ustanowienie rutynowych podejmowania jedna tabletka codziennie. Jeżeli pacjent zapomni zażyć dawkę, nigdy nie podwajać następnej dawki do “doganiania”. Może to być niebezpieczne dla przekraczać dawki dobowej.

W odniesieniu do składowania, należy przechowywać w temperaturze pokojowej tabletek w hermetycznym pojemniku. Unikaj nadmiaru ciepła i wilgoci (więc nie zachować Levitra w łazience) i przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jak najszybciej podjąć decyzję o przerwaniu biorąc Levitra, należy usunąć wszelkie niewykorzystane throw Tabletki. Podobnie, należy dysponować wszelkie tabletki, które są nieaktualne. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo w zbycie jakichkolwiek narkotyków, zadać się z lekarzem lub farmaceutą.