Kobiety to niezwykłe istoty. Przyznać to muszą przede wszystkim mężczyźni. Uroda to nie jedyna ich zaleta. Kobiety to z pozoru delikatne, wrażliwe istoty, które jednak kiedy potrzeba potrafią pokazać swoją siłę i moc. Być kobietą to brzmi dumnie. Powie to każda pani, która jest świadoma swojej kobiecości i ma za sobą życiowe doświadczenia. Choć bycie kobietą wcale nie jest łatwe ani proste. W życiorysie każdej kobiety są trudne etapy, a wrażliwość płci pięknej sprawia, że wszystko bardzo emocjonalnie przeżywają. Trudne dojrzewanie i niezbyt miłe przekwitanie. Bolesne rozstania, napięcia w pracy i w domu. Kobiety do wszystkiego podchodzą emocjonalnie i wszystko bardzo przeżywają. Kobiety mogą poszczycić się niesamowitą intuicją, której mogą im pozazdrościć mężczyźni. Otóż kobieta potrafi na odległość wyczuć podstęp, zdradę i manipulację. Nie jeden mężczyzna, przekonał się o tym próbując oszukać jakąś kobietę. Niejedna kobieta już podczas pierwszej randki w Internecie potrafi przejrzeć na wylot potencjalnego partnera i jego zamiary. Kobieca intuicja to jeden z większych wrogów mężczyzn, którzy boją się go jak ognia.

 

W każdej kobiecie kryje się niesamowita głębia uczuć i mężczyzna, który ją odkryje może uważać się za szczęśliwca. Nikt tak jak kobieta nie posiada umiejętności komplikowania prostych spraw i rozwiązywania trudnych. Tylko kobieta potrafi ze zwykłej randki w Internecie zrobić wyjątkowy i niezapomniany wieczór. I tylko kobieta potrafi w ostatniej chwili odmówić spotkania tylko dlatego, że wydaje jej się że grubo wygląda w swojej nowej sukience i okaże się nagle, że nie ma co na siebie włożyć choć drzwi do jej szafy nie domykają się. Kobiety potrafią cieszyć się z drobnych przyjemności i celebrować każdy zwykły dzień jakby był największym świętem.

 

Tylko kobiety mają w sobie jednocześnie ogromną siłę i rozczulającą niemoc. Potrafią płakać i śmiać się jednocześnie. Potrafią kochać i nienawidzić jednocześnie. Tylko kobiety potrafią zakochać się podczas pierwszej randki w Internecie i odkochać w kolejnej. Kobiety potrafią kochać na zabój i zrobić wszystko by odzyskać swoją miłość. A jeżeli, któryś mężczyzna zajdzie jej za skórę to nie ma mu czego zazdrościć. Siła kobiecości, głębia ich uczuć, ich siła i wrażliwość jednocześnie powodują, że dumnie brzmi bycie kobietą.