O temacie suggar daddys jest ostatnio coraz głośniej. Czy to trend, który dopiero rozkwita, czy może był obecny już wcześniej?

Co to jest suggar daddy?

Określenie suggar daddy obejmuje dojrzałych, majętnych, doświadczonych i często wysoko postawionych mężczyzn, którzy szukają towarzystwa młodych kobiet. Relacja ta zwykle ma od początku jasno określone reguły. Jedni panowie chętnie pokazują się ze swoją suggar baby w towarzystwie, zabierają na spotkania biznesowe, gale, innym zależy na maksymalnej dyskrecji. Najważniejsze jest to, że owa znajomość jest dla obu stron bardzo korzystna. Mężczyzna otrzymuje towarzystwo takiej kobiety, która wniesie w jego życie odrobinę radości, uśmiechu i optymizmu. Niekoniecznie priorytetem jest tu wygląd. Dla wielu ważne są także te same zainteresowania oraz liczne tematy do rozmów. Oczywiście zakres relacji ustalany jest przez sd i sb wspólnie. Może obejmować kontakty intymne, ale w wielu przypadkach dopiero na późniejszym etapie znajomości.

Co zyskuje suggar baby?

Kobiety decydujące się na randki z zamożnymi, starszymi od siebie mężczyznami to często studentki, dziewczyny, którym imponuje życiowa mądrość oraz stabilizacja zawodowa. Nie odnajdują one wspólnego języka ze swoimi rówieśnikami i lgną do osób, od których mogą się czegoś nauczyć. Suggar daddys obdarowują je prezentami, realizują zachcianki, zabierają na luksusowe wakacje za granicą, pomagają opłacić czesne na uczelni, a także wprowadzają w wielki świat, nierzadko uruchamiają kontakty, by pomóc rozwinąć skrzydła we własnym biznesie.

Czy suggar daddy to nowość?

Tego rodzaju relacje ludzie nawiązywali od wieków, a ich korzeni moglibyśmy się doszukać nawet wśród naszych najdalszych przodków. Bogaci, wpływowi mężczyźni, otaczający opieką młode kobiety, zapewniający im byt, ochronę i opiekę w zamian za bliskość oraz kontakty intymne wcale nie są żadną nowością ani na przestrzeni lat, ani w żadnym regionie geograficznym. Niezależnie od społeczności, kultury oraz momentu historycznego, bez problemu znaleźlibyśmy takie przykłady. Przez pewien czas były jednak traktowane jako temat tabu. Dziś coraz częściej się o tym mówi i coraz łatwiej jest umówić się na suggar date.

Kontrowersje wokół suggar dating

Oczywiście temat obok wielu zwolenników ma również nieprzychylne opinie. Wychodzą one z ust osób, które nie do końca mają o nim pojęcie, ale również tych, które spróbowały i niestety źle trafiły. Wybór sugar daddy i suggar baby nie zawsze jest trafiony. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, by od początku jasno określić zasady oraz egzekwować przestrzeganie ich. Jeżeli umowę zawiera dwoje pełnoletnich, zdrowych na umyśle osób, które wspólnie ustalają reguły znajomości, trudno doszukiwać się tu braku etyki i moralności, szczególnie gdy obie strony nie są w stałych związkach. Tak naprawdę każda relacja damsko-męska wiąże się ściśle z jakąś wymianą wartości materialnych lub nie, nawet z małżeństwa oboje partnerzy czerpią jakieś korzyści.

Jeśli interesuje cię ten temat, dowiedz się więcej o sugar daddy na portalu Suggar Daddy Polska. Poznaj zasady i szczegóły zawieranych umów, a jeśli zechcesz, utwórz własny profil.