Piękna kobieta, to przypadek w naturze.
Piękna dojrzała kobieta, to dzieło sztuki

Louis Nizer

Dojrzałe kobiety, złaknieni ich wdzięków mężczyźni, nazywają mniej lub bardziej elegancko: ryczącymi czterdziestkami, MILF (ang. Mother I`d Love to Fuck) czy Kuguar (ang. Cougar). Wiadomo nie od dziś, że kobieta w pewnym okresie swojego życia nabywa, można powiedzieć, seksualnego kunsztu. Staje się zaciekłą wojowniczką w walce o zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych. Dojrzałe panie wiedzą co sprawia im przyjemność i potrafią ofiarować ją swojemu wybrankowi. Kobiety po czterdziestce czy po pięćdziesiątce, jeśli ma to coś, co sprawia, że jest atrakcyjna i seksowana staje się obiektem zainteresowania wszystkich mężczyzn. Mężczyźni w jej wieku są jednak mniej atrakcyjni. Narzekają, są mniej sprawni seksualnie. Dlatego dojrzała kobieta wybiera mężczyzn młodszych, często nawet o 20 lat.

Magia dojrzałej kobiety

Kobieta dojrzała może być seksowna na dwa sposoby. Pierwsze to te, które mimo upływu czasu i odpowiedniego dbania o siebie wciąż wyglądają bardzo atrakcyjnie. Ich ciała nie wiele różnią się od ciał ich córek, a nawet lepiej, nabierają pewnej szlachetności. Ich rysy i sylwetka podyktowane wiekiem jeszcze bardziej podkreślają kobiecy wdzięk.

Jednak dojrzałe kobiety nie cieszą się powodzeniem jedynie z racji swych walorów fizycznych. Czasami wystarczy po prostu, że są bogate, osiągnęły sukces i mają odpowiedni poziom pewności siebie, który imponuje i porywa młodych mężczyzn. W rzeczywistości dojrzałe panie, które są niezależne finansowo, nie angażują się emocjonalnie i nastawione są na siebie łączą w sobie wdzięk i seksapil.

Cougar czyli Puma

Dojrzałe kobiety, o których mowa nazywa się ostatnio Cougar czyli kocica, puma. Jest to dość trafne określenie zważywszy na sposób w jaki osiągają to czego chcą od młodszych mężczyzn. Same wybierają, polują i są bezpośrednie w przekazie. Bycie ofiarą Cougar to z jednej strony nieopisane doznania z drugiej poważne wyzwanie. Dojrzałe kobiety bywają bowiem niecierpliwe, porywcze i potrafią skarcić jeśli marnuje się ich czas…

Bycie „ofiarą” spragnionej namiętności starszej od siebie kobiety to dobry seks bez zahamowani i bez zobowiązań, ciekawe miejsca spotkań i przygoda. Nie trwa ona zbyt długo bo złakniona nowych wrażeń puma musi polować dalej. Dojrzałe kobiety nie mają sentymentów i bez skrupułów odchodzą z dnia na dzień zostawiając po sobie ciekawe wspomnienia.

Club cougar

Ostatnio w Internecie pojawia się coraz więcej niszowych portali randkowych, które skupiają dojrzałe kobiety z klasą poszukujące młodych mężczyzn. Każdy rejestrujący się tam mężczyzna wie po co to robi, a tego właśnie oczekują od niego kobiety po trzydziestce, kobiety po czterdziestce, kobiety po pięćdziesiąte…

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.