Go go klub to miejsce, które oferuje pokazy tańca erotycznego w różnym wydaniu np. taniec na róże, striptease czy pokazy erotyczne. Nie należy mylić tego miejsca z peepshow. W Polsce kluby go go nie są jeszcze tak popularne, jak w innych krajach europejskich. Stolicami tego przemysłu są takie miasta jak Paryż czy Praga, gdzie kluby nocne spotkać można na każdym rogu ulic najczęściej uczęszczanych przez turystów. Widać natomiast, że rynek nad Wisłą prężnie się rozwija. Jak dotąd leaderem w ilości takich lokali pozostaje Warszawa. Wystarczy wyguglać go go warszawa a ukaże nam się bezmiar propozycji. Duża konkurencja bardzo korzystnie wpływa na ofertę erotyczną takich miejsc. Właściciele lokali prześcigają się, realizują wiele pomysłów, zatrudniają panie z różnych części świata.

Czego zatem spodziewać się i jak poruszać po go go club? Przede wszystkim możesz spodziewać się pięknych kobiet seksownie wywijających pupą i prezentujących swoje wdzięki. Po drugie powinieneś być również przygotowany na to, że club go go, będzie bezwzględny dla Twojego portfela. We wszystkich lokalach płaci się za wstęp. Dobre, polecane kluby potrafią całkiem wysoko się cenić. Wjazd może kosztować tyle co bilet na premierę dobrego spektaklu. Dodatkowo ceny napitków wszelkiego rodzaju zostały tam przemnożone razy dwa. Atak na Twój portfel przeprowadzi również tancerka go go. Po pierwsze seksownie upomni się o napiwek, który z radością wsuniesz jej za pasek od stringów. Teraz jesteś już całkowicie bezbronny i nie oprzesz się kolejnej pokusie. Otóż seksowna pani zaproponuje Ci na ucho pokaz indywidualny w zaciszu przeznaczonego do tego celu pokoju. Kto wie, może będziesz mógł nawet dotknąć tu i ówdzie… Taka randka z tancerką go go może całkiem sporo kosztować.

Czego jeszcze możesz się spodziewać… Nieoczekiwanych i czasem bardzo niewygodnych spotkań. Spotkanie swojego kierownika czy strategicznego klienta może okazać się kłopotliwe, zwłaszcza jeśli zauważasz, że koleś który przed chwilą wkładał głowę w piersi striptizerki to właśnie któryś z nich. Wówczas automatycznie uznają Cie za zagrożenie i w obawie, że rozpowiesz to w firmie mogą posunąć się do radykalnych rozwiązań. Jednak na wypadek takich sytuacji powstała niepisana zasada, której Ty i inni bywalcy powinni przestrzegać. Brzmi ona : „Wszystko co dzieje się za zamkniętymi drzwiami klubu nocnego, w nim pozostaje i jest tajemnicą”. Więc gdyby zdarzył Ci się scenariusz jak wyżej, daj jasno do zrozumienia, że znasz ten przepis i się do niego stosujesz.

Uważaj też żeby nie przesadzić z alkoholem. Pierwszym powodem jest to co napisaliśmy wyżej – szalenie łatwo jest popłynąć z wydatkami. Drugim powodem są ochroniarze. Klub nocny to miejsce podwyższonego ryzyka. Alkohol spożywany w oparach testosteronu może niejednokrotnie stworzyć mieszankę wybuchową i zbytnio ośmielić Ciebie w stosunku do seksownych niewiast. Pamiętaj, to jest ich praca, która polega głównie na stwarzaniu iluzji, że są tu tylko dla Ciebie i szalenie Cie pożądają. Rzucanie się na tancerki go go, proponowanie seksu czy nawet głupia odzywka wystarczy by rosły pan wyniósł Cię na chodnik przed wejściem. Uwierzcie, takie sytuacje są tam na porządku dziennym, uczmy się zatem na błędach innych.

 

Nie ma też potrzeby chwalić się wypadami typu nocny klub przed swoją partnerką. Choć znane jest powiedzenie „patrzenie to nie zdrada”, większość z kobiet ma je w nosie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by zaproponować wspólny wypad do klubu go go swojej partnerce. Warto czasem poszerzyć horyzonty waszego związku. Wbrew pozorom wiele kobiet decyduje odwiedzić się takie miejsca ze swoim facetem. Pierwszym powodem jest ciekawość, drugim gra która wywiązuje się na lini striptizerka, Ty i Twoja kobieta. Mieszające się uczucia zazdrości, podniecenia i robienia czegoś zakazanego może nieźle Was podkręcić.

1 KOMENTARZ

  1. Kilka razy byłem w takim klubie. Dla singli to na pewno ciekawa rozrywka. Ale niestety wszystko tam strasznie drogie, więc trochę kasy trzeba mieć aby do takiego klubu iść…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.