DLA KOGO


1 Para

 

   WSTĘP


Niezwykle podniecajaca zabawa

 

   LOKALIZACJA


Dowolne publiczne miejsce, knajpa, sklep, kino, kolejka w hipermarkecie czy spotkanie ze znajomymi

 

   PRZEBIEG


Para zakupuje na allegro lub w sklepie wysyłkowym bezprzewodowy wibrator. Następnie kobieta wkłada takowy pod zwykle wyjściowe ubranie. Najlepszym do tego celu jest wibrator wkładany do wnętrza pochwy. Nie krępuje ruchów, jest całkowicie niewidoczny i niesłyszalny dla postronnych, no i gwarantuje najlepsze doznania. Zasięg pilota w zależności od modelu to około 10m.

Następnie przekazuje pilota swojemu partnerowi i tak wyposażeni wychodzą gdzieś na miasto, na przykład do hipermarketu lub do knajpy. Zabawa polega na tym, ze kobieta nie mając kontroli nad zabawka jest w całości zdana na grymas swojego partnera.

On steruje zabawka, może ją włączyć w dowolnym momencie, nawet tym, który jest dla partnerki niezwykle niezręczny. Jednak partner musi być świadom, ze po pewnym czasie może spowodować u partnerki orgazm, no chyba ze to jest jego życzeniem 😉

 

   CO JEST POTRZEBNE


Bezprzewodowy wibrator, cena na allegro lub w sklepach wysyłkowych to 80-150 zł

 

   ZAKOŃCZENIE


Istnieją także niezwykle małe końcówki, które mocowane na specjalnej silikonowej nakładce mogą służyć do stymulacji penisa. W takim przypadku kobieta trzymając pilota może obserwować reakcje faceta.

Niezależnie od wersji zabawa jest niesamowicie podniecająca. W końcu o tym co dzieje sie wiedza tylko i wyłącznie rozbawieni zainteresowani 🙂