DLA KOGO


Dla Pań pragnących przygotować niezapomniamy wieczór dla swojego partnera, np. z okazji urodzin bądź innej okazji,
Dla par pragnących wzbogacić swoje życie erotyczne o nowe doznania.

 

   WSTĘP


Partnerka przebiera się w wyzywający strój rodem z najsłynniejszego show prosto z Paryża. Obowiązkowo kabaretki, buty na szpilkach, seksowny gorset, jakaś puszysta woalka z piór oraz halka lub stylowa sukienka – oczywiście nieprzyzwoicie odsłaniająca dekolt. Do tego dużo perfum.

Partner ubiera się niczym prawdziwy dżentelman – garnitur, biała koszula, krawat, eleganckie buty.

 

   LOKALIZACJA


Na miejsce zabawy można wybrać dowolne pomieszczenie, najlepiej jednak będzie jeśli będzie posiadało malutki stolik na którym można postawić świecznik oraz butelkę wina.

Jak w prawdziwej rewii również tu ważne jest oświetlenie. Optymalnym rozwiązaniem jest prawie całkowite zaciemnienie pokoju oraz światło punkotowe skierowane w część pomieszczenia, która będzie spełniać rolę estrady. Stolik może być oświetlony świeczką.

Estradę będzie stanowić wydzielona część pomieszczenia, na której tancerka Moulin Rouge wykona swój występ. Musi to być miejsce w którym nie będzie możliwości zachaczenia o krzesło, zrzucenia kwiatka z parapetu i tym podobne. Chodzi o bezpieczeństwo Twojej partnerki.

 

   PRZEBIEG


Tancerka zaprasza eleganckiego dżentelmena na przedstawienie. Sadza go przy stoliku i zapala świeczkę. Kluczowe jest aby partnerka cały czas poruszała się i zachowywała bardzo wyzywająco, tzn. kręciła tyłeczkiem, pochylała się eksponując biust, oblizywała wargi – sami wiecie o co chodzi.

Następnie tancerka włącza muzykę i zaczyna tańczyć – najlepszym rowiązaniem byłby kankan, jeśli nie to inna skoczna piosenka kojarząca się z paryską rewią. W zabawie nie chodzi o to, żeby zachwycić swojego partnera swoimi umiejętnościami tanecznymi ale aby go podniecić.

Jako drugą część występu można wykonać krótki recital. Oczywiście z playbacku. Włączamy jakąś piosenkę rewiową i trzymając w ręce symulowany mikrofon (np. wibrator lub długopis) partnerka zaczyna dawać przedstawienie. Najważniejsza jest mimika twarzy, mowa ciała. Ręka powinna co pewien czas zmysłowo podnosić sukienkę/halkę, kusząco podrózować po udzie ubranym w wyzywające pończochy.

Po zakończonym występie dżentelmen dziękuje poprzez owację na stojąco, włącza teraz już nastrojową muzykę, podchodzi do partnerki i zaczyna z nią tańczyć. Bardzo nieprzyzwoicie tańczyć.

Finał zabawy zależy od Was.

 

   CO JEST POTRZEBNE


PARTNERKA
– buty na obcasie:
– pończochy kabaretki,
– gorset:
– woal z piór,
– halka bądź sukienka:
– zmysłowe perfumy.

PARTNER
– garnitur,
– biała koszula,
– eleganckie buty,
– krawat.

 

   ZAKOŃCZENIE


Gwarantuję Wam, że tak spędzony wieczór będzie stanowić pamiątkę do końca życia.