DLA KOGO


Dla wszystkich z wyobraźnią, którzy nie wstydzą się swoich marzeń.

 

   WSTĘP


Zabawa jest dosyć prosta i polega na opowiadaniu swojemu partnerowi o swoich fantazjach erotycznych.

 

   LOKALIZACJA


Gdziekolwiek, pod warunkiem że w łóżku 😉

 

   PRZEBIEG


Zabawa może zacząć się podczas gry wstępnej, gdy siedzimy z partnerem i wprowadzamy się nastrój. Wówczas każdy z partnerów opowiada o swoich fantazjach erotycznych. Opowiada co chciałby przeżyć, albo jakieś zupełnie zmyślone historie, które go podniecają. Takie opowiadanie może naprawdę dobrze przygotować do dalszej zabawy. Podczas opowiadania partnerzy mogą dawać sobie wiele czułości.

Dla bardziej zżytych i odważnych partnerów, gra może przenieść się do łóżka. Tam na przykład prosimy partnera aby zamknął oczy i opowiadamy mu jakieś erotyczne sceny. Dla przykładu prosimy go aby wyobraził sobie, że jest w restauracji i poderwał właśnie seksowną kelnerkę i poszedł z nią na zaplecze. Ona robi mu… i jednocześnie staramy się dawać partnerowi takie pieszczoty o których mówimy, aby spotęgować odczucia.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Duża fantazja, odwaga i łatwość wysławiania się na tematy intymne. Raczej nie będzie podniecające dla partnera, gdy powiemy mu „Wyobraź sobie że pieprzysz super dupę” i na tym opowiadanie się skończy.

 

   ZAKOŃCZENIE


Gra może zacząć sie i skończyć w dowolnym momencie.