DLA KOGO


Gra przeznaczona jest dla paty. Niezależnie od tego, czy jest to para: meżczyzna
meżczyzn, kobioeta
kobieta, meżczyzna

kobieta. Ja opiszę wersję dla pary mieszanej, co nie przeszkadza, aby ja wykorzystać w innych kombinacjach płci.

 

   WSTĘP


Para decydująca się, na tą zabawę, musi ustalić wcześniej przebiegcałej zabawy. kto będzie pośrednikiem miedzy kobietą / mężczyzną, a osoba po drugiej stronie.

 

   LOKALIZACJA


Niezbędne jest pomieszczenie, w którym znajduje sie komputer z dostępem do internetu, na ktorym poinstalowane są oprogramowania, potrzebne do kożystania z czatu.

 

   PRZEBIEG


Kiedy już zalogujemy się na odpowiedniej stronie, znajdziemy „pokój” ktory będzie odpowiadał naszym potrzebą ( w tym przypadku, jakiś pokój erotyczny – można go znaleść na wiekszości portali internetowych ), wybieramy odpwiedni nick, a następnie czeka nas najtrudniejsza część zadania.

Musimy znaleść osobę, która podejmie się zadania poprowadzenia Was do rozkoszy. Kiedy znajdziecie już taka osobę, możecie użyć słow ( kiedy by to był meżczyzna ): „Pisz to, co chciałbyś, żeby ONA robiła, kiedy to Ty byś był na moim miejscu…” – kiedy juz zdecydujemy się na to, aby to kobieta przejęła inicjatywe, a mężczyzna był Waszym pośrednikiem, ewentualnie „Pisz wszystko to, co chciałbyś zrobić JEJ, gdybyś, to Ty był z nią…” kiedy to kobieta ma czytać, a męzczyzna zaspokajać swoją partnerkę.

Kiedy już wszystkie warunki zostaną spełnione należy spełniać życzenia osoby „trzeciej”, która w jakiś sposób tworzy histroie, której para jest głównymi bohaterami.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Potrzebny jest komputer z dostepnem do internetu

 

   ZAKOŃCZENIE


Koniec nastepuje w momęcie, kiedy osoba z czata juz doszła, ewentualnie kiedy partneży osiągneli stan upojenia. Można dla zrewanżowania sie dla tamtej osoby, sprubować opowiedzieć jakąś historie, która pomoże osoiągnąc oczekiwany stan.
Osoba aktywna, może kontrolować stan uniesienia osoby pasywnej. KIedy osoba pasywna zaczyna „odlatywać” a jej / jego zdania zaczynają być coraz bardziej rozmytę, można przystopować i dac partnerowi / partnerce nabrać świerzego powietrza.

Udanej zabawy