Masz dość dotychczasowych nudnych relacji? Zastanawiasz się czasami, co by było, gdyby…? Gdybyś tak każdego dnia mogła spełniać wszystkie swoje marzenia i realizować swoje fantazje? W końcu kobiety też tego potrzebują. Wyrusz w najbardziej ekscytującą podróż w swoim życiu i zapomnij o ograniczeniach. Baw się w najlepsze, szalej i rób to, na co masz ochotę. Poznaj smak spotkań sponsorowanych i luksusowego życia u boku przystojnego i bogatego Sponsora i skończ zastanawiać się, co by było, gdyby… Twoje “GDYBY” właśnie nadeszło!

Na czym polega sponsoring?  

Jeśli do tej pory sponsoring kojarzył Ci się jedynie z prostytucją, to najwyższa pora zmienić to stereotypowe myślenie. Wyjaśnijmy sobie to już na wstępie – sponsoring w niczym nie przypomina prostytucji i sprzedawania swojego ciała. Relacja sponsorowana to układ, który opiera się na wzajemnym szacunku i zaspokajaniu swoich potrzeb. Nie ma tutaj miejsca na wykorzystywanie, poniżanie, czy wymaganie określonych zachowań. Na czym więc dokładnie polega sponsoring? Jakie korzyści osiągają kobiety, które szukają sponsora?

Sponsoring to czysty układ pomiędzy bogatym mężczyzną oraz piękną i seksowną kobietą, w którym wszystko opiera się na jasno określonych zasadach. Zazwyczaj to mężczyźni występują tu w roli Sponsora, choć relacja sponsorowana nie wyklucza tego, żeby to kobieta była Sugar Mommy. Zasady są proste – Sponsor dba o to, aby jego Sponsorowanej niczego nie brakowało, a Ta w zamian zaspokaja wszystkie jego potrzeby i spełnia najskrytsze fantazje. Forma sponsoringu i zakres obowiązujących zasad zależy tylko i wyłącznie od Was – to Wy decydujecie, jak będą wyglądać Wasze spotkania. To układ, z którego każdy jest zadowolony.

Spotkania sponsorowane – czy zawsze chodzi tylko o seks? 

Oczywiście, że nie. Nie każdy facet myśli tylko… o seksie. Pamiętaj – sponsoring to coś więcej niż kilka westchnień podczas szczytowania. Sponsoring to sposób na życie, na które nie mogłabyś sobie pozwolić, pracując na etacie. To czas na spełnianie swoich marzeń i luksusowe życie, a to, jaką formę przybierze Wasz układ, zależy tylko i wyłącznie od Was. Seks to tylko jedna z miliona opcji.

Jeśli nie sex, to co interesuje Sponsora?

Często zdarza się tak, że mężczyźni najzwyczajniej w świecie szukają towarzystwa pięknej kobiety, która okaże im zainteresowanie, doceni sukcesy i osiągnięcia albo po prostu wysłucha ich po ciężkim w dniu w pracy – a seks to po prostu miły dodatek. Wysoko postawieni mężczyźni, którzy ciężko musieli pracować na swój sukces, twardo stąpają po ziemi. Majątek, który zgromadzili, pozwala im wieść luksusowe życie bez żadnych ograniczeń. Do pełni szczęścia brakuje im tylko pięknej kobiety u boku, która umili szarą i nudną codzienność.

szukam sponsora bez miłości

Bogaci mężczyźni, którzy całe życie poświęcili pracy, bardzo często czują się samotni. Natłok obowiązków sprawia, że brak im czasu na poważne związki i zakładanie rodziny. Rozwiązaniem tego problemu jest Sugar Baby, która zapewni nie tylko miłe towarzystwo, ale także pozwoli się rozluźnić i umili długie samotne wieczory.

Bardzo często biznesowe spotkania wymagają odpowiedniej “oprawy”. Wiadomo, że prowadzenie interesów jest dużo przyjemniejsze w towarzystwie atrakcyjnych i błyskotliwych kobiet, które wiedzą, jak zachować się w danej sytuacji. W takim przypadku Sponsorowana dziewczyna uczestniczy w kolacji, uśmiecha się, kiedy potrzeba, a po skończonym spotkaniu każdy idzie w swoją stronę.

Możliwość jest wiele. Jak widać, nie zawsze chodzi tylko o seks, choć nie ma co ukrywać, że bardzo często jest on fundamentem danej relacji. Postaw na układ sponsorowany i poznaj wszystkie korzyści Sponsoringu. Droga do nowego życia stoi przed Tobą otworem i zaprasza w najbardziej ekscytującą podróż bez hamulców i ograniczeń.

Nowy wymiar spotkań sponsorowanych – skąd wziął się ich fenomen? 

Tutaj nie ma żadnej filozofii. Randki sponsorowane zyskują na popularności, ponieważ ich podstawą jest układ bez zobowiązań. To czysta relacja, z której korzyści czerpią obie strony, a każde z Was może robić to, na co ma ochotę – bez ograniczeń, bez zastanawiania się “czy wypada” i bez presji zakładania rodziny.

Znudziły Ci się tradycyjne związki, bo zawsze brakowało Ci “tego czegoś”? Przypomnij sobie swoich byłych – czy któryś z nich był zarazem, przystojny, odpowiedzialny i niewyobrażalnie bogaty? Chcesz przeżyć najbardziej erotyczną przygodę w swoim życiu i zapewnić sobie luksusowe życie? Nie Ty jedna. To właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na układ sponsorowany i coraz więcej kobiet zamieszcza ogłoszenia typu „szukam sponsora„.

Ekscytacja i dreszczyk emocji w związku są uzależniające. Fenomen spotkań sponsorowanych polega na tym, że ten dreszczyk może towarzyszyć Ci każdego dnia. Codziennie możesz budzić się z uśmiechem na twarzy i oczekiwać tego, co przyniesie nowy dzień u boku bogatego i seksownego mężczyzny.

zadbana kobieta szukam sponsora na portalu

Sponsoring – poznaj smak luksusu dzięki ogłoszeniom “szukam sponsora”

Randki sponsorowane to najlepszy sposób na to, żebyś w końcu mogła spełnić wszystkie swoje fantazje i pragnienia, a szukanie panów do relacji sponsorowanej jest łatwiejsze, niż myślisz. Jesteś kobietą z klasą i masz swoje wymagania? Świetnie się składa – Twój sponsor dołoży wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i zachcianki. Pozwól się rozpieszczać i zapewnij sobie życie, o jakim zawsze marzyłaś. Dołącz do nas, zamieść ogłoszenie „szukam sponsora” i przekonaj się o tym na własnej skórze!

Gdzie znaleźć idealnego sponsora do relacji sponsorowanej?

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć idealnego sponsora? Odpowiedź jest prosta! Znajdziesz go w Internecie na naszym portalu GoldBikiniClub! Tutaj znajdziesz nie tylko najbogatszych mężczyzn w Polsce, którzy gotowi są spełnić wszystkie Twoje zachcianki, ale także spełnisz wszystkie swoje oczekiwania i pragnienia. Zapewniamy dyskrecję, bezpieczeństwo i anonimowość. Zarejestruj się, uzupełnij dane w profilu i zamieść ogłoszenie „szukam sponsora”, a gwarantujemy, że znajdziesz Faceta Sponsora, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Umów się na spotkanie za pomocą naszego portalu i zacznij korzystać z życia na własnych zasadach!