Your Casual Dating Site – to hasło reklamowe tego portalu randkowego. Dlaczego właśnie serwisowi C-Date miałbyś powierzyć organizowanie Ci życia seksualnego ? Powodów jest wiele ! Strona C-Date to portal ukierunkowany na dobieranie ludzi pod kątem dyskretnych, intymnych i niezobowiązujących spotkań o charakterze seksulanym. Jest właściwie pionierem na rynku tego typu usług. Jako pierwsi odważyli się oficjalnie powiedzieć: „Umawiamy ludzi do łóżek !”.

W C-Date spotykają się osoby poszukujące namiętności i przygody miłosnej na poziomie. Kto tego nie poszukuje? Jeśli jesteś singlem lub w stałym związku, zawsze pozostają jakieś niespełnione marzenia oraz tęsknota za emocjami pierwszej nocy. Randki internetowe to najszybszy, najbardziej dyskretny i skuteczny sposób by te potrzeby zrealizować. Dodatkowo bezpłatny test osobowości i preferencji seksualnych pozwoli Ci spotkać osobę, która w 100% spełni Twoje oczekiwania a Ty jej.

Darmowa rejestracja i 5 gwarantowanych kontaktów !

Rejestracja w C-Date jest darmowa i prosta. Zaledwie 7 kroków dzieli cię od otrzymania 5 gwarantowanych przez serwis propozycji kontaktów. Darmowy test osobowości pozwala dokładnie przeanalizować bazy danych w poszukiwaniu osób, które najtrafniej pasują do przedstawionych oczekiwań. Wśród zadawanych pytań będą między innymi te o to jakie są twoje preferencje, jak ma wyglądać Twój kochanek czy kochanka, jak lubisz się zabawić i czego oczekujesz. Obsługa profilu i zarządzanie swoimi kontaktami, stworzone jest w bardzo eleganckiej i przejrzystej formie. Można też korzystać z wielu przygotowanych przez portal udogodnień jak skrzynki mailowe, czaty itp.

Strona C-Date cieszy się dużym uznaniem wśród amatorów randek internetowych. Oto kilka opinii zebranych od osób, które zdecydowały się na darmową rejestrację w portalu.

Daria (22) ze Szczecina
Od dawna miałam fantazję by przespać się z dojrzałym, żonatym mężczyzną. Poszukiwanie spełnienia tej fanaberii było niemożliwe w moim środowisku. Naraziłabym siebie i kochanka na olbrzymie ryzyko. Dzięki C-Date mogłam przebierać w propozycjach, wiedząc że to kiedy już pójdziemy do łóżka, wszystko pozostanie tajemnicą.

Lucyna (26) i Jacek (31) z Gdańska
Ja i mój chłopak ciągle poszukujemy nowych przygód. Dzięki C-Date mieliśmy już kilka bardzo interesujących spotkań. Wielką zaletą jest to, że propozycje kontaktów generowane przez portal, są naprawdę trafione i nie musimy się obawiać, że takie spotkanie będzie porażką.