O serwisie be2.pl

Be2.pl to ogromny serwis randkowy z wieloletnimi tradycjami. Na rynku ogólnoświatowym znany jest już od blisko 7 lat. Obecnie jest jednym z wiodących serwisów zawierających ogłoszenia towarzyskie. 16 milionów użytkowników w ponad 30 krajach to liczby, które mówią same za siebie. Codziennie przybywa blisko 20 000 użytkowników serwisu, których interesują spotkania i randki. Zgodnie z tym co możemy przeczytać na stronie be2 pl randka z tym serwisem nastawiona jest na ludzi poszukujących poważnego, stabilnego związku. Nie jest to zatem miejsce, którego domeną będzie kojarzenie ludzi pragnących zabawy i niezobowiązujących spotkań. Oczywiście nie wyklucza to poszukiwań partnera, z którym możemy przeżyć kilka radosnych przygód, natomiast test osobowości nastawiony jest głównie na dopasowanie pod względem psychologicznym i emocjonalnym.

Jak się zarejestrować ?

Rejestracja w portalu oraz wypełnienie profesjonalnego testu osobowości jest szalenie proste i co najważniejsze absolutnie darmowe ! Wystarczy wejść na stronę be2.pl i od razu możemy zobaczyć formularz, który umożliwi nam dołączenie do społeczności, wśród której randka randki na żywo odbywają się niezwykle często. Po wypełnieniu startowego formularza, w którym podamy swoją nazwę użytkownika, hasło oraz adres e-mail, przechodzimy to wypełnienia testu osobowości. Znajdziemy tam wiele pytań, przygotowanych przez specjalistów, które szalenie ułatwią nam znalezienie idealnego dla siebie partnera. Tego typu testu pomagają również uniknąć rozczarowań związanych z cechami charakteru u potencjalnych partnerów, których zdecydowanie nie tolerujemy. Jakiego typu pytania możemy natrafić przygotowując się do randki. Część z nich dotyczy nas samych. Możemy tu dość dokładnie scharakteryzować swoją osobę. Druga część dotyczy naszych oczekiwań od związku i potencjalnego partnera.

Stwórz udany profil !

Dzięki możliwości korzystania z darmowego Zwykłego Konta, możemy stworzyć swój osobisty profil, wypełnić profesjonalny test osobowości, sprecyzować opis poszukiwanego partnera oraz wstawić swoje zdjęcie. Wszystko to w zupełności wystarczy by poznać mnóstwo interesujących ludzi. Po wypełnieniu test osobowości tworzymy swój profil randkowy. Jest to niezwykle istotna rzecz i efekty naszych poszukiwań i randki on line będą zależały w głównej mierze właśnie od tego jak skrupulatnie do tego podejdziemy. Na tym kończy się proces darmowej rejestracji i możemy zająć się teraz castingiem spośród całej masy proponowanych kontaktów. Serwis randkowy porówna wypełnioną przez nas ankietę oraz profil z setkami tysięcy innych i będzie nam stopniowo proponował nawiązanie kontaktów z wytypowanymi osobami. Reszta zależy już od nas samych !

Podsumowując randki z be2.pl to dobry pomysł na nawiązanie znajomości ukierunkowanych na dalszy rozwój pod kątem wejścia w bliższe relacje, stworzenia stabilnego związku partnerskiego. Łatwy i przejrzysty sposób rejestracji, intuicyjna obsługa oraz interesująca oprawa graficzna sprawi, na pewno zadowoli nawet najbardziej wybrednych, internetowych randkowiczów.