Mimo, że w to nie wierzysz, to rozpoczęcie znajomości jest jedną z najłatwiejszych rzeczy. Odważniejsi potrafią podejść i zagadnąć: Witaj, świetnie wyglądasz, znajdziesz może trochę czasu na rozmowę z nieznajomym (ą)? Oczywiście najłatwiej zacząć znajomość, gdy się kogoś nie widzi, a więc za pomocą telefonu, Internetu.

Jeśli zamierzasz zawrzeć znajomość nie za pomocą środków komunikacyjnych pamiętaj, że kobiety uwielbiają być podrywane, adorowane i zasypywane komplementami i często nie zwracają uwagi na \”jakość\” słów. Dlatego możesz podejść i powiedzieć, coś co jest śmieszne, ale zarazem jest komplementem i kobieta wcale tego nie zauważy, że coś źle lub nie tak zrobiłeś.

Podrywać można wszędzie. Na zajęciach, na ulicy, w parku, w knajpie, na dyskotece, na przystanku, w klepie, siłowni, nawet jadąc rowerem lub samochodem.

Najskuteczniejsze słowa znalezione w Internecie i zasłyszane:
– Jedziesz w moim kierunku?
– Masz może czas wieczorem?
– O której kończysz pracę?
– Takiego kogoś, jak Ty, szukałem bardzo długo
– Jeśli teraz odejdziesz, ryzykujesz tym, że już nigdy się nie spotkamy. A jeśli to przeznaczenie?

Jeśli już znasz kobietę z widzenia i jesteście oboje na jakiejś imprezie wystarczy, ze zaproponujesz jej coś naturalnego i już zyskasz przychylność.
Oto kilka prostych i z życia wziętych przykładów, które dają murowany efekt:
– Napijesz się czegoś? Jeśli kobieta odpowie \”Chętnie\” zapytaj na co ma ochotę i zrealizuj \”zamówienie\”. Jeśli natomiast odmówi, najprawdopodobniej nie pija alkoholu. Możesz ją zatem zaskoczyć stwierdzeniem: \”Szkoda, nikt dziś nie ma ochoty na sok. Wszyscy myślą o alkoholu\”. Jeśli zauważysz zainteresowanie możesz zapytać, czy zmieniła zdanie.
– Zatańczymy? Jeśli się zgodzi to marsz na parkiet. Jeśli jednak odmówi lub powie, że nie potrafi tańczyć najlepiej powiedz \”ja również, w takim razie może porozmawiamy?\”
– Lubisz sama wracać do domu? Jeśli potwierdzi możesz powiedzieć \”ja również, miło jest znaleźć bratnią duszę, nie sądzisz?\” i już masz temat do rozmowy. Jeśli jednak kobieta stwierdzi, że nie lubi sama wracać do domu (być może się boi), możesz śmiało wkroczyć i zapytać \”pozwolisz, że będę Ci towarzyszył?\”

Takich sytuacji jest setki. Jeśli jednak nie umiesz się w nich odnaleźć proponuję skorzystać z gotowych i skutecznych wypowiedziach, zasłyszanych lub znalezionych w Internecie. Oto one:
1. Czy my przypadkiem się nie znamy?
2. Masz ochotę na spacer z nieznajomym?
3. Co tak piękna kobieta, jak Ty robi sama w tym miejscu?
4. Nie uważasz, że twoje koleżanki dadzą sobie radę bez Ciebie?
5. Dlaczego właścicielka tak wspaniałego uśmiechu siedzi sama?
6. Czy mogę liczyć na chwilę interesującej rozmowy?
7. Szukam przyjaciela, pomożesz mi ocenić czy mogę być Twoim przyjacielem?
8. Kobieta w czerni jest piękna, możesz dać mi swój numer telefonu?
9. Dlaczego tak niebiańska istota nie jest w niebie?
10. Róże są równie tak piękne jak Ty smutna- co się stało?

Możesz także zacząć z humorem:
* Jesteś druga najpiękniejszą kobietą, jaką znam. Po chwili ciszy kobieta zacznie się dopytywać kim jest ta pierwsza kobieta. Z dumą odpowiesz: Pierwszą jest moja mama
* Wiesz, widziałem twoje zdjęcie, tak to byłaś na pewno ty. Po chwili ciszy kobieta zacznie się dopytywać, gdzie znalazłeś to zdjęcie. Możesz odpowiedzieć Wiem, już wiem, widziałem je w encyklopedii, pod hasłem uroda.
* Przepraszam, bardzo bolało? Kobieta zapyta co? A ty powiedz: Jak spadłaś z nieba na ziemię.

Mimo, że wydają ci się śmieszne, a nawet naiwne, to właśnie takie powiedzonka najlepiej działają na kobietę.

Pamiętaj, by dopasować wypowiedź do kobiety. Bo są takie, które uwielbiają bezpośrednich troszkę bezczelnych mężczyzn, są takie, dla których liczy się kultura mężczyzny. Jednak wszystkie kobiety łączy jedna cecha uwielbiają komplementy. Szczególnie jak są szczere. Dlatego też nie mów grubej kobiecie, że ma śliczną figurę, bo stwierdzi, że się z niej nabijasz i ją urazisz.

Kolejną rzeczą o której powinieneś pamiętać, to to, że kobiety lubią być zdobywane. Dlatego nie przejmuj się odmową. Staraj się mieć zawsze kilka tematów do rozmowy, ponieważ milcząc nie zdobędziesz kobiety. W zasadzie rozmawiać możesz o wszystkim, byle by nie wypytywać na samym początku o intymne sprawy. Najlepiej to szukać wspólnych znajomych, znajomych miejsc, ulubionych potraw, zainteresowań itd. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem nie zapomnij wziąć numer telefonu, a najlepiej odprowadź kobietę do domu.

Dużym plusem będzie, gdy przy zawieraniu znajomości z kobietami będziesz je zaskakiwał. Warto wcześniej opracować sobie kilka wariantów postępowania. Co zrobić, gdy kobieta zgodzi się na twoją propozycję, jak maja się potoczyć dalsze chwile i co zrobić, gdy kobieta odmówi. Gdy twierdzi, ze ma chłopaka, a jest sama warto powiedzieć np. \”Gdybyś Ty była moją dziewczyną, nie pozwoliłbym Ci samej wracać do domu\”. Być może stwierdzenie iż ma chłopaka miało być tylko pretekstem, byś dał jej spokój.