Każda kobieta marzy, by być idealną kochaną. Zapewne osiągnie tą umiejętność z czasem. Natomiast teraz warto by wiedzieć, co robić, by tak się właśnie stało. Człowiek uczy się całe życie różnych rzeczy. Nawet seksu. W mediach istnieje setki rad od pięknych uwodzicielek, czy jednak warto się tym wszystkim sugerować? Chyba nie. Wyszliśmy naprzeciw temu problemowi i opracowaliśmy 15 rad, które z powodzeniem przyczynią się do tego, byś była najatrakcyjniejszą kobietą w sypialni twojego mężczyzny. Oto one:

1.Najważniejsza jest naturalność, czyli bycie sobą
Po pierwsze męska psychika jest nieskomplikowana. Oznacza to, że przemawiają do niej najprostsze zachowania. Zatem należy zachowywać się naturalnie, a najlepiej robić, to co nam podpowiada nasze serce. Pamiętaj, że mężczyzna tak naprawdę sypia z kobietą, a nie z jej ciałem. Nie zawsze także wszystko krytycznie ocenia. Pamiętaj, że jeśli nie masz na coś ochoty, to tego nie rób, tylko dlatego, że on tak chce. Sztuka odmawiania udowodni mężczyźnie, że jesteś sobą, masz swoje zdanie.

2.Zaakceptuj siebie
Musisz zaakceptować swoje ciało. Taka się urodziłaś i nie możesz tego zmienić. Nawet operacjami plastycznymi nie osiągniesz prawdziwej idealności. W dzisiejszym świecie filmy i reklamy kreują kobiety idealne jako szczupłe i piękne osoby. Nie wierz w to, przecież facet chce iść do łóżka z kobietą, a nie z workiem kości, a seks nie jest tylko dla ciał idealnych. Co więcej musisz zaakceptować swoje kompleksy, wady i zmartwienia. Pozwól patrzeć mężczyźnie na to jaka jesteś. Zapewniam, cię, że idealna kobieta szybko, by mu się znudziła.

3.Zadbaj o ciało
Człowiek jako jedyne stworzenie uprawia seks od przodu, w tzw. pozycji klasycznej. Mężczyzna uwielbia oglądać ciało kobiety od tyłu – to atawizm. Podoba mu się twoja pupa, plecy. On nie analizuje twoich wad, jak ty sama przed lustrem. Te części ciała wyjątkowo silno działają na facetów. Co więc nam pozostaje? Zadbanie, by pośladki, przypominały twardą brzoskwinię, by z łatwością rozpalić zmysły ukochanego.

4.Wkładaj stroje działające na wyobraźnię.
Tak naprawdę bielizna podoba się tylko kobietom, chyba, że jest skąpa lub koronkowa. Mężczyźni nie widzą piękna w ubraniach, jeśli więc włożyłaś specjalnie dla niego coś seksownego, musisz mu o tym powiedzieć. Powinnaś kupować ubrania o pół numeru za duże, by nie było widać, jak jesteś zbudowana. Mężczyźni lubią zgadywać, jaka jesteś, wyobrażać to sobie, a na końcu…. sprawdzać.

5.Zastanów się, z kim śpisz
Musisz wiedzieć, jaki on jest naprawdę, co lubi, jakie są jego poglądy. Pomocna będzie tu szczera rozmowa. Jeśli będziesz zbyt nachalna lub z kolei oziębła możesz zniechęcić do seksu swojego partnera. Powinnaś obserwować jego humor, bo jeśli ma jakieś zmartwienie, to nie będzie mógł się kochać. Ty się rozczarujesz, a jemu będzie przykro. W takich chwilach mężczyzna potrzebuje czułości i wyrozumiałości. Zawsze możesz do sypialni wprowadzić trochę szaleństwa ale tylko raz na jakiś czas, gdy oboje macie na to ochotę.

6.Wykorzystaj feromony
Większość mężczyzn lubi naturalny zapach kobiety, zwłaszcza, gdy ma ona ochotę na seks. Dlaczego? Bo wtedy kobieta specjalnie pachnie. Oczywiście można stosować przeróżne perfumy, pamiętaj tylko, że z umiarem. Gdy masz ochotę się kochać posmaruj wydzieliną, np. śliną, skórę tuż obok nozdrzy, albo za uszami. Zapach działa rewelacyjnie, w dodatku pociąga mężczyznę.

7.Dowiedź się, co go w tobie pociąga.
Kobiety uwielbiają komplementy, wręcz się ich domagają, bo nie wierzą, że mogą podobać się mężczyznom. Każdego mężczyznę pociąga co innego w kobiecie. Warto więc dowiedzieć się za czym twój partner szaleje. Może być to nos, uda biodra lub zupełnie co innego. Jeśli już będziesz wiedziała musisz zadbać o to miejsce szczególnie, by zawsze kojarzyło się mężczyźnie z czym wspaniałym.

8.Od czasu do czasu zadbaj czasem o sytuację \”z pieprzykiem\”
Mężczyzn bardzo podnieca ryzykowne kochanie się, gdy istnieje prawdopodobieństwo, że za chwilę ktoś ich nakryje. Uwielbiają kochać się w niebezpiecznych sytuacjach: w łazienkach, windach itp. Jeśli masz na tyle odwagi możesz ulec tej pokusie i kochać się z mężczyzną, gdzie on zapragnie. Jeśli nie obdarz ukochanego intymną pieszczotą w miejscu publicznym. Oczywiście westchnij jakbyś była podniecona – nawet jeśli nie jesteś.

9. Nakarm ukochanego.
Niewiele kobiet wie, że przyrządzanie posiłku dla mężczyzny jest bardzo seksowne. Daje poczucie mężczyźnie, że po pierwsze dbasz o niego, po drugie chcesz go całego, a nie chwilki zapomnienia. Jeśli posłużysz się afrodyzjakami możesz spodziewać się wspaniałych erotycznych doznań.

10.Przytulaj się często do jego pleców.
Przytulenie się do pleców mężczyzny to działanie na jego podświadomość. Jednocześnie wzbudzamy w nim reakcję seksualną na pieszczoty. Pamiętaj, że plecy to dla mężczyzny to ochrona, jeśli więc pozwala ci je pieścić, to znaczy że cię bardzo kocha i ci bardzo ufa. Faceci niezwykle szybko przywiązują się do tej pieszczoty i bardzo za nią tęsknią.

11.Bądź czasami naiwną blondynką.
To stary, a zarazem śmieszny i skuteczny sposób, by zwrócić na siebie uwagę mężczyzny. Od czasu do czasu \”niechcący\” rozsyp coś na podłogę (spinacze, kartki itp.) i zacznij je zbierać na jego oczach. Podziękuj za ofiarowaną pomoc, zbieraj sama. Zazwyczaj mężczyzna będzie ci się bacznie przyglądał, bo jesteś dla niego najpiękniejsza z wdzięcznie wypiętą pupą.

12.Chcesz wyznań? Pytaj!
Mężczyźni nie rozmawiają podczas seksu, bo po pierwsze boją się że się ośmieszą, po drugie nie wiedzą co mówić. Jeśli więc chcesz usłyszeć jego głos podczas kochania to zadawaj pytania typu: \”Kochasz mnie?\”, \”Lubisz moje plecy?\”, \”Lubisz się ze mną kochać?\”. Mężczyzna odpowie na każde pytania, na niektóre od razu, na inne po chwili.

13.Chwal mężczyznę jak najczęściej.
Nie wolno krytykować mężczyznę, za to trzeba go chwalić na każdym kroku. Po pierwsze odwdzięczy się tym samym, po drugie będzie wiedział, że ci na nim zależy. Tak więc, droga kobieto praw mężczyźnie komplementy np.: \”Jesteś taki mądry, ze wszystkim sobie radzisz\”, \”Jesteś bardzo przystojny, nawet po tylu latach\”, \”Nadal mnie kochanie interesujesz, jak to możliwe?, Jesteś taki cudowny\”.
Mężczyźni gorzej niż kobiety znoszą krytykę. Jeśli zwrócisz mu rano uwagę, że czegoś nie zrobił, to w nocy możesz się najwyżej przytulić. On wciąż ma twoją krytykę głęboko w sercu.

14.Zaskakuj go czasem – bądź inna.
Zasada jest jedna: mężczyzna musi wierzyć, że pomysł odmiany wizerunku wyszedł od niego. Powiedz mu np.: \”Pewnie byś chciał, żebym czasem włożyła do łóżka czarne obcisłą mini?\”. Reakcja gwarantowana, nie dość, że będzie zadowolony, to jeszcze poleci do szafy i przyniesie ci ją, żebyś, czym prędzej ją włożyła. Perspektywa chociaż części nagiego ciała jest bardzo pociągająca.

15.Starannie dobieraj bieliznę.
Musisz wiedzieć, że jeśli włożysz biały stanik i czarne figi, to mężczyzna nie będzie wiedział co ma zrobić, Rozproszą go kolory i będzie się zastanawiał, czemu tak się ubrałaś. Na intymny wieczór wkładaj więc bieliznę w tym samym kolorze.