DLA KOGO


Pary, która chce urozmaicić swoje życie erotyczne lub dla osób, które będąc otwarte w sprawach swojej seksualności, chcą mile i podniecająco spędzić wieczór.

 

   WSTĘP


Każdy zna zasady gry w Twister. Kręcimy kołem i zgodnie ze wskazówkami kładziemy nogę/rękę na danym polu. Prezentuję jednak możliwy rozwój tej gry. Jest to wersja „dla odważnych”, którą można modyfikować na wiele sposobów.

 

   LOKALIZACJA


Zacisze domowe, przydałoby się sporo miejsca na podłodze.

 

   PRZEBIEG


Oparty i ograniczony tylko na fantazji graczy. Przedstawię wersję tylko dla dwojga, jako że wątpię, aby osoby nie będące ze sobą w związku, posunęłyby się tak daleko w swojej znajomości.

Podstawą, która sprawia, że Twister staję się bardziej podniecający, jest gra np. tylko w bieliźnie, lub absolutnie bez ubrań, jeżeli tylko para czuje się swobodnie w stosunku do swojego ciała.

Podczas gry można ustalić dodatkowe reguły. Np.
-> Gdy usta graczy znajdą się obok siebie, muszą się oni pocałować
-> Gdy usta gracza znajdą się w sferze jakichkolwiek sfer erogennych partnera/partnerki, musi on sprówać je stymulować.
-> W przypadku „skuchy”, gracz może wystosować do przegrywającego konkretne żądania.
-> Do planszy losującej, można dorysować kolejne elementy (jest na niej z reguły sporo wolnego miejsca), jak np. „Lewa ręka na prawą pierś”, czy „Prawa ręka na pośladki”, bądź o wiele śmielsze (np. odnośnie pewnych czynności).

 

   CO JEST POTRZEBNE


Gra Twister jest raczej niezbędna, podobnie jak otwartość i ciekawość siebie. Taki „specjalny” rozwój gry jest bardzo przydatny, gdy para dopiero „poznaje” nawzajem swoje ciała, pomaga przezwyciężyć kompleksy czy nieśmiałość.

 

   ZAKOŃCZENIE


Wersja „dla odważnych” może być doskonałą grą wstępną ale i po prostu zabawą na wolny wieczór, niekoniecznie prowadzącą do zbliżenia. Sprawdza się, gdy zakochani np. chcą odprężyć się po ciężkim dniu, nie mając ochoty na bliższy kontakt.