Nie da się ukryć, że długie związki choć są dla wielu osób wielkim szczęściem, borykają się jednak z problemem jakim jest nuda. Jeśli bowiem znamy kogoś bardzo dobrze przez długi czas, możemy się zacząć nudzić. Tak samo jest z seksem, jeśli odpowiednio nie pielęgnujemy tej sfery naszego wspólnego życia. Powtarzane schematy, pozycje i elementy gry wstępnej, powodują, że po jakimś czasie nie chce nam się uprawiać seksu bo dokładnie wiemy co się stanie. Dlatego też, każda para musi się ciągle zaskakiwać i wprowadzać coś nowego do życia erotycznego, aby wciąż podtrzymywać pożądanie naszego partnera.

Zabawki dla dorosłych

Nasze zabawy w łóżku możemy zacząć od zakupu ciekawych przyrządów erotycznych, które będą powiewem świeżości w naszej sypialni. Warto skorzystać z jakiegoś internetowego sklepu erotycznego, w którym znajdziemy duży wybór tego rodzaju zabawek, a dodatkowo będziemy mogli bez pośpiechu zdecydować, które z nich chcemy zakupić. Naturalnie wyboru powinniśmy dokonać wspólnie.

Podstawową rzeczą, która musi się znaleźć w każdej sypialni jest rzecz jasna wibrator. Jeżeli jeszcze go nie posiadamy koniecznie dokonajmy takiego zakupu. Wibrator nie jest tylko dla kobiet, które nie mają partnera i muszą się zadowalać sztucznym penisem. Może być to naprawdę podniecająca zabawka dla obojga partnerów i może znacząco podnieść poziom naszych doznań.

Jeśli jednak w naszej szufladzie jest już wibrator należy znaleźć inne zabawki służące do urozmaicenia naszego seksu. Mogą to być innego rodzaju nakładki wibrujące albo elementy służące do odgrywania ról w sypialni, jak chociażby słynne kajdanki czy pejcze. Wybór jest naprawdę wielki i musimy kierować się wyłącznie własnymi upodobaniami. Wszystko zależy bowiem od tego jak daleko chcielibyśmy się posunąć w naszych łóżkowych zabawach i gdzie kończy się nasza strefa komfortu.

Udział osób trzecich

Osoby, które potrzebują znacznie mocniejszych wrażeń aniżeli tylko zabawy przy pomocy różnych rekwizytów, powinny pomyśleć o zaproszeniu do sypialni trzeciej osoby. Zdecydowanie nie jest to propozycja dla każdego, ale jeśli tylko mamy na tyle odwagi, czy też ciekawości warto spróbować tego doświadczenia.

Znalezienie osoby, która chciałaby towarzyszyć nam w sypialni nie należy do najtrudniejszych rzeczy. Oczywiście wspaniale jeśli znajdziemy kogoś takiego wśród naszych znajomych, bo wiele osób czuje się wtedy znacznie swobodniej, ale jeżeli będzie to dla nas jednak krępujące lub wstydzimy się zapytać ludzi z naszego otoczenia jest inne wyjście. Obecnie w Internecie znajdują się sex oferty, dzięki którym bez problemu wyszukamy osoby chętne do trójkątów miłosnych. Tego typu anonse stają się coraz popularniejsze, dzięki czemu łatwiej będzie nam się przełamać. Oczywiście sami także możemy zamieścić takie ogłoszenia na różnych stronach i oczekiwać na odpowiedź. Nic nie jest zobowiązujące, dlatego nawet jeżeli po jakimś czasie stwierdzimy, że takie sex randki jednak nie są dla nas możemy się bez problemu wycofać. Najważniejsze przecież abyśmy czuli się swobodnie.