Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie naprawdę są dziewczyny i kobiety obecnego wieku?

Pragnę wszystkiego, co jest ekscytujące w erotyce, oczekują ogromnej czułości i wyjątkowego romantyzmu.

Niegdyś sex kobiety musiały znosić, miał on być nagrodą, rozkoszą i przyjemnością dla mężczyzny. A dziś? Pomimo wielu potrzeb i fantazji seksualnych kobiety powstrzymują się, by ich czyny nie zostały odebrane jako zboczenie. Wiele dzisiejszych kobiet pragnie współżyć częściej niż mężczyźni.

Uniwersytet Vermont w Burlington przeprowadził badania, których wyniki świadczą, że kobiety mają bardziej wybujałą fantazję erotyczną. Zazwyczaj śnią o seksie na oczach innych, o gwałtach, o seksie z kilkoma mężczyznami.

Można spotkać kobiety, które dla poskromienia erotycznego apetytu samotnie podróżują w poszukiwaniu przygód i mocnych wrażeń.

Obecnie kobiety nie chcą szybko zakładać rodzin, by zajmować się domem i wychowywać dzieci. Pragną zrobić najpierw karierę. W dodatku zazwyczaj są wierne jednemu partnerowi, ale tylko do następnego związku.

Współczesne kobiety nie czekają już na księcia z bajki, raczej to one szukają sobie partnerów na cale życie, na krótką znajomość lub na całą noc.

Nie należy jednak pakować wszystkich kobiet do jednego worka. Pamiętajmy, że jest dużo nowoczesnych kobiet, ale zarówno porządnych, skromnych, które wolą być zdobywane, a nie zdobywać. Jedynym celem w ich życiu jest szczęśliwa rodzina. Tak naprawdę sytuacja finansowa wpłynęła na tak drastyczne zmiany dotyczące kobiet.