Wydają majątek, by spełnić najskrytsze zachcianki ukochanych. Upiększają domy, malują ściany. Są zdolni zrezygnować z meczu lub ulubionego filmu, by zabrać nas na romantyczną komedię do kina. Dlaczego tak postępują? Chociaż się nie przyznają otwarcie, to nie mogą żyć bez kobiet i kochają je nie tylko za urodę, delikatność i opiekuńczość. Są 4 rzeczy które zawsze zachwycają panów.

Szósty zmysł organizacyjny i podzielną uwagę
No właśnie kobieta potrafi robić wiele rzeczy na raz. Mężczyzna oglądając telewizję lub czytając nie umie nic więcej robić. Natomiast kobieta może w tym czasie obiad ugotować, posprzątać, przypilnować dzieci, zrobić listę zakupów. Prawie każda kobieta pamięta o ważnych datach i uroczystościach. Dzięki tej drobnostce mężczyzna wie, że w kobiecie ma podporę.

Tak i odwaga idące zawsze w parze
Kobiety niekiedy osądzają niesprawiedliwie, nieczęsto są surowe i bezwzględne. Jednocześnie nie boją się zwrócić uwagi osobom, którym brak dobrego wychowania. Niemal jak lwice zawsze bronią swoich przekonań, nawet, jeśli są niedorzeczne. No i oczywiście zawsze stają w obronie słabszych, szczególnie dzieci.

Emocje i łzy wzruszenia
Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety płaczą na miłosnych filmach, mimo że one palą się potem ze wstydu. Panowie podziwiają damy, że okazywanie uczuć przychodzi im z taką łatwością. Jednocześnie takie zachowanie skłania do szczerych wyznań.

Naiwność
Mężczyzna jest dumny, że może kobiecie zaimponować, może jej wmówić dosłownie wszystko, bowiem kobieta słucha go jak wyroczni. Mężczyźni podziwiają damy za to, że umieją się przyznać do tego, że ktoś wie więcej niż one i wcale źle się z tym nie czują.