Pojęcie seksapilu odnosi się głównie do kobiet, które wyglądają tak jakby przy urodzeniu natura obdarzyła je podwójną dawką feromonów. Na ulicy rozpoznamy je po tym, że chodzą i mówią seksownie. Kobiety te otacza niewidzialna seksualna aura, która sprawia, że oglądają się za nimi wszyscy mężczyźni. Jest niczym magnez przyciągająca spojrzenie mężczyzn. Co ciekawe wygląda to całkiem naturalnie.

Najbardziej zadziwiające jest jednak to, że seksapil posiadają kobiety nie smukłe i piękne, lecz z krągłościami i zwyczajną urodą. Mężczyźni jednak sami nie wiedzą, jak bardzo lgną do takich kobiet. Zazwyczaj tłumaczą się głupio: \”Bo ona ma w sobie coś takiego…\”

Kobiety z seksapilem wiedzą, że być osobą seksowną to nie zasługa ciała lecz kombinacja pewności siebie, odwagi i doskonałego samopoczucia we własnej skórze. Wynika zatem, że aby mieć seksapil, wystarczy odpowiednie nastawnie i parę innych drobiazgów.

Oto wskazówki, które pomogą ci w osiągnięciu celu:

DOSKONAŁA NIEDOSKONAŁOŚĆ
Indywidualność jest tak samo ważna jak wygląd, toteż możesz z łatwością konkurować z pięknościami świata. Po pierwsze nie dopasowuj do lansowanego aktualnie lukrowanego wizerunku kobiecego ideału. Lepiej wybierz najbardziej wyjątkową cechę i podkreśl ją. To będzie twój znak rozpoznawczy. Pamiętaj, że nic tak nie działa na mężczyzn jak duma z tego co się ma i nie przepraszanie za to, że nie ma się ciało modelki.

WŁASNE MOTTO
Czyli zaklęcie, które pomoże odzyskać seksowność. Mogą być to słowa piosenki lub tekst z filmu kojarzącego się z nieodpartą siła seksualnego przyciągania.

DZIEŃ NAGUSA
Jeśli przyzwyczaisz się do własnej nagości, zaakceptujesz swoje niedoskonałości, to poczujesz się naprawdę dobrze we własnej skórze. Zalane więc jest samotne spanie nago. Na początku będziesz skrępowana dotykiem prześcieradła na twojej skórze. Potem poczujesz wolność i rozluźnisz się. Gdy już zaakceptujesz siebie w całej okazałości możesz robić nago śniadania. Niektóre kobiety lubią całymi dniami paradować po mieszkaniu bez ubrań oczywiście, gdy ich nikt nie widzi. Pomaga im to w polubieniu siebie takiej jakimi są naprawdę.

CIAŁO TO JA
W pracy lub ucząc się pracuje tylko twój mózg, natomiast seks i ćwiczenia fizyczne, powodują, że myślisz tylko o cielesnych doznaniach nie myśląc o umyśle. Warto znać techniki, które łączą duchowość z cielesnością. Niektóre ćwiczenia jogi uczą kontaktu z własnym wnętrzem poprzez techniki oddechowe i ćwiczenia rozciągające. Doskonała będzie pozycja Supta Badakonasana: \”Połóż się na plecach na podłodze i zetknij razem podeszwy stóp, jednocześnie rozkładając kolana. Podciągnij pięty jak możesz najbliżej miednicy, a dłońmi delikatnie naciskaj na wewnętrzną stronę każdego uda. Rób głębokie wdechy i wydechy przez nos, rozciągając nogi jak to tylko możliwe, tak by twoje kolana znalazły się najbliżej podłogi: pamiętaj, podeszwy stóp wciąż muszą się stykać. Leżąc na podłodze, zrób 10 głębokich wdechów i wydechów, potem wyprostuj nogi i po chwili wstań.\”

Metoda ta doda ci zastrzyk energetyczny. W dodatku po regularnych ćwiczeniach zaczniesz być świadoma istnienia i pracy własnego kręgosłupa i miednicy.