DLA KOGO


Dla wszystkich par które pociąga medyczny fetysz, lecz nie tylko. Czasami lubimy wcielać się w różne role, dlaczego nie spóbować zobaczyć naszej kobiety w roli potencjalnej pacjentki a siebie lekarza który ją ” bada „.

 

   WSTĘP


Mężczyzna powinien przygotować odpowiednio jakiś pokój w mieszkaniu. Przykryć stół białym prześcieradłem, ustawić jakąś lampkę na biurku obok. Położyć na nim bloczek z kartkami i coś do pisania.

 

   LOKALIZACJA


Najlepsze do zrealizowania tej fantazji jest własne lub naszego partnera mieszkanie.

 

   PRZEBIEG


Ubieramy się w długi biały fartuch, siadamy na krześle przy wcześniej przygotowanym biurku i udając że coś piszemy zapraszamy do ” gabinetu ” naszą ukochaną.

Kobieta powinna zapukać i dopiero wtedy wejść i grzecznie się przywitać. Mężczyzna sam powinien się określić, czy gra rolę sympatycznego doktora czy też nie.

W zależności od tego bowiem toczyć się bedzie cały przebieg badania. Kobieta zaś stosownie do zachowania swojego partnera, powinna być zawstydzona albo wyzywająca. Przebieg badania i sposoby jego prowadzenia to tylko i wyłącznie inwencja partnerów.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Jakiś niewielki pokój ze stołem, biurkiem i krzesłem. Biały fartuch i prześcieradło oraz jeśli ma się jakiegoś znajomego lekarza, plakaty przedstawiające kobiece narządy płciowe, dla wiekszego realizmu porozwieszane na ścianach.

 

   ZAKOŃCZENIE


Proponowanym zakończeniem w przypadku gdy kobieta wybierze rolę wyuzdanej pacjentki, jest wciągnięcie na siebie ’ doktorka ” i zmuszenie go do odbycia stosunku.

W sytuacji gdy mężczyzna wcielił się w rolę gburowatego lekarza, powinien zainscenizować gwałt na zawstydzonej i uległej kobiecie.Reszta w waszych umysłach i ciałach.