Każdy zdaje sobie sprawę, że mężczyźnie nie trzeba codziennie mówić \”kocham cię\”. Wystarczy, że wybranka serca będzie cały czas z nimi. Z kobietami jest zupełnie inaczej. Kobieta, kiedy kocha to przelewa swoje uczucia na słowa. Tego samego oczekuje od mężczyzny. Nie potrafi zrozumieć, że jeśli facet pokochał kobietę, to jest dla niego to oczywiste i nie musi co chwile o tym nikomu przypominać. Panie, gdy nie słyszą często słów \”kocham cię\”, uważają, że mężczyzna się od nich odsunął, posądzają go o oschłość, o to że brak im romantyzmu, że znikła gdzieś inwencja itd.

Panowie błędnie myślą, że czułość, zapewnienie kobiecie godnego życia, naprawienie zepsutej rzeczy to są dowody miłości dla kobiety. Najważniejszym dowodem, który nigdy nie będzie przestarzały są dwa magiczne słowa \”kocham cię\” połączone z czułością, komplementami.

Co więc ma zrobić mężczyzna, by kobieta była zadowolona?

Być czułym
Należy kobietę dotykać, tulić i pieścić nie tylko wtedy, gdy mamy ochotę się kochać. Czułość przenigdy nie może mieć tylko podtekstu erotycznego. Wiele mężczyzn sądzi, że podczas zbliżenia partnerka doświadczy, jak bardzo ją kochają. I to jest błąd. Kobieta zawsze odczuwa potrzebę emocjonalną. Wystarczy czułe spojrzenie, gest, przytulenie, danie poczucia bezpieczeństwa w męskich ramionach, trzymanie za rękę, głaskanie włosów, gdy coś ją trapi oraz zwykłe cmoknięcie w policzek. Same błahostki prawda? Ciekawe ile mężczyzn o nich pamięta. Większość panów nie wie, że to właśnie takie błahostki pomagają kobiecie w chwilach intymnych na swobodę, otwartość, pieszczoty.
Oczywiście z tą czułością nie wolno przesadzać, zwłaszcza w miejscach publicznych, bo możemy naszą kobietę doprowadzić do furii.

Zainteresować się i troszczyć
Troska – proste czynności, jak zrobienie herbaty, poprawienie kołdry, zrobienie zakupów, pomoc gdy jest przemęczona w pracach domowych. Właśnie tak, najprostsze czynności, szczegóły dnia codziennego. A jednak zawsze ich brakuje. Pamiętajcie, że jeśli kobieta pracuje zawodowo i zajmuje się domem, a w dodatku wychowuje dzieci, to pracuje podwójnie i należy jej się pomoc, nawet ta najmniejsza. Więc, skoro kobieta haruje, to skończyły się czasy wiecznego siedzenia przed telewizorem. Chcesz być szczęśliwy w związku? To rusz cztery litery i pomóż. Zapewniam cię, że wdzięczność i nagroda cię nie ominą. W dodatku sprawienie od czasu do czasu radości Waszej ukochanej przez zatroszczenie się o coś przyniesie zadowolenie nie tylko jej, ale i wam.

Zaskakuj niespodziankami
Tak, to jedna z wielu rzeczy, za którymi kobiety przepadają. Oczywiście nie chodzi tu o cotygodniowe drogie prezenty, czy codzienne bukiety kwiatów. Musisz wiedzieć, że niespodzianki wywołują pozytywne emocje, dodają życiu romantyzmu i niezwykłego uroku.
Jakie więc mają to być niespodzianki? W zasadzie inwencja twórcza należy do was. Może być to np. karteczka z kilkoma słodkimi słowami przyczepiona magnesem do lodówki, może być to drobiazg- prezent, niespodziewany telefon, kolacja przy świecach itd. Pomysłów jest tysiące, a może i więcej. Najważniejsze jest to, że nie jest ważna sama niespodzianka, ważne jest, że była i sprawiała radość. Kobieta będzie przekonana, że pamiętacie o niej, że zależy wam na niej i że jest jedyną kobietą w waszym życiu.

Doceniajcie kobiety
Jeśli zdecydowałeś się już na ten związek, należy się pogodzić, ze wszystkimi mankamentami kobiety. Nie próbuj jej zmieniać na siłę, bo to i tak nic nie da. Po pierwsze, kobieta musi poczuć, ze jesteś dojrzały emocjonalnie. Dowodem tego będzie mówienie, że bardzo ją cenicie. Myślisz, że to takie łatwe? Nie zupełnie, bo to nie mają być słowa typu: \”Jesteś cudowna\”, tylko o przemyślane, głębokie słowa niosące w sobie treść i świadczące o rzeczywistym zaangażowaniu uczuciowym, które nie mają być zwykłym komplementem.
Pamiętaj, że sztuka wzajemnego doceniania krystalizuje się z biegiem czasu, wraz z pokonywaniem wspólnych problemów i trudności. Jednak za każdym razem cementuje związek i stanowi jego solidną podstawę.

Skoro już poznałeś wszystkie tajniki uszczęśliwiania kobiety, pora byś poznał jeszcze jeden sekret:
Kobieta nie może domagać się o wyznanie uczuć pytając \”Kochasz mnie?\”. Nie mówiąc kobiecie w ogóle, lub bardzo rzadko tych dwóch słów dajesz jej nieświadomie do zrozumienia, że już ją nie kochasz, że cię nie interesuje. Jednocześnie nadmiar tych słów prowadzi do rutyny i spowszednienia. Tak więc mój drogi kochać kobiety jest bardzo trudno, ale żyć się bez nich nie da. Próbuj więc coraz lepiej uszczęśliwiać kobiety, a wtedy ty też będziesz szczęśliwy.