Tak wiele kobiet wstydzi się różnego rodzaju dodatków erotycznych w postaci zabawek łóżkowych, a przynajmniej rozmowy na te tematy. Wiadomo zatem, że seks i dobra łóżkowa kondycja jest niezmiernie ważnym elementem całego naszego życia. Mężczyźni za to nie traktują tego poważnie często oburzając się na swoją partnerkę jakoby to umniejszało ich dumę czy możliwości w sypialni. Często zdarza się, że i panowie pragną podświadomie pewnego udziwnienia w seksie lecz jak o tym powiedzieć swojej dziewczynie by nie odczuła z męskiej strony rzeczowego podejścia. Będąc ludźmi kochającymi się i mającymi pełne zaufanie do siebie wzajemnie – nie powinniśmy się wstydzić udoskonalać naszego współżycia. Akcesoria erotyczne wzmocnią doznania, dostarczą nowych pomysłów i jeszcze bardziej zbliżą was do siebie, a niektóre gadżety erotyczne jak dla przykładu wymienić należy tutaj kulki waginalne wzmocnią kobiece mięśnie kegla co zapewni obydwu partnerom intensyfikację przeżyć intymnych. Zabawki erotyczne jakie pojawiają się w ofertach sklepów z akcesoriami dla dorosłych – mogą znacznie umilić czas spędzany w sypialni, niektóre mogą pomóc przełamać pewne lody i niedomówienia czy też rozluźnić atmosferę. Nie wszystko jest dla wszystkich – nie każdy gadżet przypadnie Tobie do gustu, lecz z pewnością z pośród tego wszystkiego nie jedna rzecz Ciebie zainteresuje.

Czasami zdarza się, że ludzie żyjący w długim związku mają problem z rozmową na te tematy, żyją trwają i umierają zaznawszy pewnych eksperymentów łóżkowych jedynie w swoich skrytych fantazjach. Większy tragizm ma miejsce wówczas gdy obydwoje marzyli po cichu dokładnie o tym samym i jedynie brak odwagi na omówienie pewnych tematów sprawił całkowitą rezygnację z posiadanych w tej sferze pragnień. Intymna rozmowa o pewnych udziwnieniach jest bardzo podniecająca i wykonana w odpowiednim momencie oraz sprzyjającym nastroju z całą pewnością zbliży do siebie każdą kochającą się parę. Zajrzyjmy zatem do świata głębokich przeżyć do którego wrota uchylają się powoli wraz z analizą kolejnych akcesoriów mogących znacznie odmienić dotychczas prowadzone życie erotyczne.

Kulki rozkoszy

Zwane są one fachowo kulkami waginalnymi lub też bardziej popularnie kulkami gejszy – znane są od wieków i stosowane głównie w celach osiągania dobrej kondycji kobiecych narządów. Nie stanowią one dosłownego akcesoria do seksu lecz są z nim ściśle związane, a konkretnie z pozytywami jakie mają przełożenie na seks po ich stosowaniu. Pomimo że to kobieta nosi je w swojej pochwie to skutki treningu z nimi mają odbicie również na przyjemności partnera.

Co dają kulki gejszy kobietom je stosującym:

  • świetną formę mięśni kegla poprzez ich nieustanne wzmacnianie;
  • brak problemów z opadaniem macicy i nietrzymaniem moczu występujących masowo u pań nie trenujących swoich mięśni dna miednicy;
  • regularne stosowanie zapewnia nieporównywalnie większe doznania podczas seksu, znacznie lepsze panowanie nad własnym orgazmem, częste szczytowania i duże prawdopodobieństwo występowania wielokrotnych orgazmów;
  • niektórym kobietom same noszenie kuleczek sprawia ogrom przyjemności i uwrażliwia na erogenne bodźce.

Sama decyzja o ich stosowaniu należy oczywiście wyłącznie do kobiety dlatego też wszystkie panie mają okazję do zapoznania się głębiej z tym niezwykle ciekawym erotycznym gadżetem. Choć i panowie w trosce o zdrowie, a przy okazji egoistycznie analizując – własną przyjemność powinni dowiedzieć się ciut więcej w tym konkretnym temacie.

Gry erotyczne dla par 

W świecie różnego rodzaju erotycznych gier przeznaczonych dla par istnieje ogromny wybór, zarówno platformy na jakiej są oparte jak i fabuły kolejnych tytułów. Erotyczne zabawy jakie stanowią te niewinne akcesoria, najczęściej przypominają klasyczne gry planszowe, karciane czy hybrydę obydwu rodzajów. Tak jak sam koncept przypomina bardziej gry, w które każda osoba grywała w młodości tak sama fabuła jednoznacznie prowadzi do silnego podniecenia, pobudzenia erotycznych fantazji i przełamania monotonii w związku. Niezależnie od tego czy wybierzesz prostą erotyczną grę karcianą czy zaawansowaną platformową zabawę, wzbogaconą o kilka akcesoriów erotycznych  –  z całą pewnością znacznie ubarwisz swój związek. Gry erotyczne pozwalają również ośmielić się nieco przed partnerem, wyznać skrywane od dawna fantazje i pragnienia co jednoznacznie przynosi pozytywne skutki, zbliża i pozwala wzajemnie przełamać opory w sypialni.

Wibrator i dildo

Gdy zastanawiamy się nad nabyciem jakiegoś seks gadżetu, wibrator jest pierwszym akcesorium jakie przychodzi nam do głowy. I słusznie gdyż zarówno wibratory jak i wszelkiej maści dilda stanowią podstawę od której wszystko się zaczęło i zarazem bardzo ciekawe urozmaicenie w sypialni. Miły w dotyku i odpowiednio dobrany wibrator w połączeniu z dobrym lubrykantem potrafi zapewnić kobiecie niezapomniane erogenne wrażenia. Natomiast znajdując się w sprawnych męskich dłoniach, może stać się miłym uzupełnieniem w sypialni pozwalającym na dłuższą stymulacje kobiety i dodatkowe mentalne bodźce dla obydwojga partnerów. Na skutek rozwoju technologicznego temat wibratorów czy różnorakich pochodnych im gadżetów stał się bardziej obszerny niż jeszcze kilka lat temu. Sprawia to iż wiele osób jeszcze nie zdaje sobie sprawy z możliwości jakie zapewniają tego typu erotyczne akcesoria, zarówno podczas kobiecej masturbacji jak i w czasie wspólnie spędzanych zbliżeń intymnych. Przenieśmy się zatem do niezwykle barwnego świata, w którym to, nieco oklepane słowo wibrator nabiera całkiem innego znaczenia.

Afrodyzjaki

Już starożytni odkryli potęgę jaka kryje się w niektórych substancjach głównie pochodzenia roślinnego. Odpowiednia kompozycja ziół zmieszanych ze sobą w ścisłych proporcjach, potrafi wywołać cuda w ludzkim organizmie i doprowadzić do szaleństwa obydwojga kochanków, w przypadku tego co nazywamy obecnie afrodyzjakami. Gdy brakuje wam energii na seks o jakim byście marzyli lub chcecie wzmocnić intensywność doznań to afrodyzjaki są dokładnie tym czego wam potrzeba. Środki te nie są w znaczeniu dosłownym akcesorium erotycznym, aczkolwiek pojawienie się ich w sypialni spowoduje polepszenie seksualnego życia i wspaniałe w nim urozmaicenie. Warto odkryć więc świat magicznych substancji znanych człowiekowi od wieków, które dzisiejsza farmacja potrafi jeszcze lepiej wykorzystać i dopasować do naszych potrzeb. Tak więc wejdźmy do krainy magii wzmacniającej, w pełni naturalny sposób kobiece libido i męską potencję.

Bielizna erotyczna

Gdy zaczynają się poszukiwania idealnego dla nas urozmaicenia w sypialni, erotyczna bielizna wybija się bardzo wysoko w rankingu sposobów wzbogacania intymnego życia. Same używanie tego rodzaju dodatków jest niezwykle inspirujące zarówno dla mężczyzny jak i jego partnerki. W końcu nic tak nie podnieca facetów jak wizualne bodźce, będące chyba najważniejszym zmysłem dla większości z nich, szczególnie wyostrzonym w czasie miłosnych zbliżeń. Kobiety natomiast niezwykłą przyjemność czerpią z poczucia własnego seksapilu, a gdy jest ono na wysokim poziomie potrafią w pełni cieszyć się każdym ułamkiem sekundy trwającego stosunku. W pełni i bez skrępowania oddają się partnerowi, co przy udziale dodatkowych bodźców odbieranych przez chłopaka, wywołuje prawdziwy wulkan emocji i erogennych wrażeń. Akcesoria erotyczne wzbogacają seks, dodając mu swoistego pieprzyku i stanowiąc świetny dopalacz dla każdej pary. Jednak niektóre zabawki mogą być nieco krępujące przez co ciężko od nich rozpoczynać przygody z tego tupu dodatkami. Erotyczna bielizna natomiast jest całkowicie akceptowalna społecznie i nie stanowi w większości związków żadnego tabu, dlatego bez skrępowania można wprowadzić ją do swojego prywatnego intymnego świata. Być może bielizna intymna jest tym co wam przypadnie do gustu, ożywi nieco związek lub zapewni dodatkowe atrakcje w czasie miłosnych uniesień.