Brak stałego partnera nie oznacza, że potrzeby seksualne znikają. One nadal są, a możliwości ich zaspokojenia są o wiele mniejsze. Osoby, które nie mają stałych partnerów nie chcą jednak rezygnować z życia seksualnego. Co jednak w sytuacji, kiedy nie mają nikogo z kim mogłyby to życie prowadzić? Pomocny w takiej trudniej sytuacji okazuje się być internet. Wszak oferty towarzyskie i sex czat cieszą się dzisiaj naprawdę nie małą popularnością. Ich znalezienie nie jest trudne. Wystarczy wejść na stronę dowolnej wyszukiwarki internetowej, a następnie wpisać frazy takie, jak na przykład: anonse erotyczne i sex ogłoszenia. Błyskawicznie znajdziemy rozmaite serwisy, na których zarówno kobiety, jak i mężczyźni zamieszczają swoje oferty. Różne są strony erotyczne – sex anonse, które się na nich znajdują także nie są takie same. Pamiętać trzeba, że wiele serwisów grupuje takie ogłoszenia w określone kategorie. Dzięki temu od razu możemy przeglądać tylko tą grupę, która nas naprawdę interesuje. I tak na serwisach gdzie publikowane są sex oferty znaleźć można na przykład grupy fanów BDSM.

Umawianie się na erotyczne spotkania to dzisiaj rozwiązanie wybierane przez naprawdę bardzo wiele osób. Decydując się na sex randki, trzeba pamiętać o tym, aby przede wszystkim strzec własnej prywatności. Nie powinniśmy przypadkowej osobie poznanej w sieci podawać swojego domowego adresu. Jeżeli chcemy się z nią umówić, powinniśmy wybrać hotel – najlepiej taki, który położony jest w dużym oddaleniu od naszego domu. Podobnie swoje miejsce pracy powinniśmy zachować dla siebie. Nie wymagajmy również od tej drugiej osoby, że poda nam tak szczegółowe informacje na ten temat. Seksualna znajomość z Internetu ma służyć jednemu – przyjemności seksualnej. Nie oznacza to oczywiście, że nie może przejść na inny etap, ale wszystko odbywa się powoli i stopniowo. Warto pamiętać, że sex z osobą, którą poznaliśmy w Internecie i znajomość która ma tylko jeden cel jest dobrym sposobem na realizację własnych fantazji seksualnych oraz otworzenie się na nowe doznania.

Jeżeli dotychczas baliśmy się czegoś spróbować w obawie przed tym, co powie nasz partner, znajomość z Internetu jest niebywałą okazją, którą warto wykorzystać do tego, aby spełnić skrywane dotychczas fantazje. Oczywiście wszystko z głową i zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Stosunek seksualny z przypadkową osobą, którą poznaliśmy w Internecie to przede wszystkim seks tylko i wyłącznie z prezerwatywą. Pod żadnym pozorem nie należy rezygnować z jej stosowania. Trzeba pamiętać, że zapewnia ona ochronę nie tylko przed niechcianą ciążą, ale także przed groźnymi chorobami, które przenoszą się drogą płciową. Na drodze kontaktów seksualnych przenosi się między innymi wirus HIV. To właśnie on prowadzi do rozwoju choroby AIDS, której rozwój jest dzisiaj wprawdzie hamowany, ale prędzej czy później i tak doprowadza ona do śmierci. Lepiej więc nie ryzykować własnym zdrowiem oraz życiem dla kilku chwil przyjemności bez prezerwatywy.