Dla wszystkich zdradologów oraz innych gustujących w opcji płatnej miłości. Skarbnica wiedzy dla wszystkich włóczykijów, którzy kija wleką po różnych przybytkach i sex-fast-foodach. Forum Garsoniera jest nieocenionym, zasobnym źródłem wiedzy dzięki któremu dowiemy się co w trawie piszczy oraz jak to tanio i bezpiecznie przelecieć.

 

Co to jest Garsoniera ?

Garsoniera to bezpłatne forum internetowe o płatnym seksie. Jak twierdzą jego założyciele, swoje początki wzięło z potrzeby ducha grupy osób. Forum powstało 5 lat temu i jak się okazało potrzeba ta dotyczyła 107 038 innych ludzi. Tyle bowiem użytkowników liczy sobie „Garso” na chwilę obecną. Mogłoby się wydawać, że na stronie tego typu panuje swoisty bałagan. Tym czasem forum jest wyjątkowo starannie moderowane, bezwzględnie przestrzega się tam ustanowionych zasad. Jest to wielka skarbnica wiedzy na temat pań, agencji towarzyskich, cichodajek, peep-show, salonów masażu oraz innych delegatur świadczących usługi o charakterze seksualnym. Garsoniera ma zasięg ogólnopolski. Podzielona jest na podfora regionalne np. garsoniera Kraków, garsoniera Warszawa, garsoniera Katowice czy garsoniera Poznań. Znajdziecie tam również ogłoszenia towarzyskie i luźne podfora tematyczne.

Szwagrowie, divy, alfy i przybytki.

Na forum wykształciła się i obowiązuje grypsera. W zamieszczonych postach możemy natknąć się na określenia takie jak: szwagier, diva, alf, przybytek czy FBG. Część z nich została oficjalnie wyjaśniona w sekcji FAQ. Możemy tam np. przeczytać, że:

”Dziewczynę, panią, kobietę, która świadczy płatne usługi erotyczne przyjęliśmy nazywać na forum Divą. Określenie prostytutka jest dopuszczalne w tematach ogólnych, jeżeli nie mówimy o konkretnej osobie a o profesji. Słowo „ku….” używamy tylko jako epitet….. a najlepiej wcale. Panna , panienka – dopuszczalne. Dz*ka – w zasadzie niedopuszczalne , ale czasem nie ma się wyboru.”

Cichodajka to panna formalnie nie trudniąca się prostytucją, którą można spotkać w portalach ogłoszeniowych i na różnych czatach, umawiająca się na seks i oczekująca za to jakiejś gratyfikacji. Najczęściej oczekująca.”

I wszystko jasne… Szwagier to po prostu określenie na pana korzystającego z usług. Alf to skrót od alfons, czego nie trudno się domyśleć. Przybytki to nic innego, jak agencje towarzyskie. Zostało nam jeszcze FBG… które jest diametralnie odmiennym doznaniem niż FWG – rozwinięcie tych akronimów to odpowiednio: Francja Bez Gumy oraz W Gumie.

Misja garsoniery.

Forum skupia osoby poszukujące lub korzystające z usług płatnego seksu oraz panie, które tych usług dostarczają. Służy nie tylko panom przy wymianie informacji na temat prostytutek ale również im samym na temat klientów np. którzy są hojni a którzy agresywni. Możemy tam znaleźć opinie osób, które korzystały już z danej usługi. Często relacje dotyczą Pań ogłaszających się na popularnych portalach typu odloty.pl czy roksa. Na forum obowiązuje konkretny schemat wedle, którego należy opisać swoje wrażenia po spotkaniu z divą. Taki anonsik powinien zawierać informacje dotyczące laski: gdzie urzęduje, czy łatwo się z nią umówić na spotkania (ustawka), wygląd, jakość świadczonych usług, lokal i ewentualne uwagi. Nie należy rozpisywać się na temat subiektywnych doznań i redagować opowiadań erotycznych. Jako przykład, niech posłuży wypowiedź jednego ze szwagrów na temat usług niejakiej Maleńkiej Milenki:

„Witam szwagrów, wczoraj skorzystałem z usług Maleńkiej Milenki (w nawiasie link do ogłoszenia przyp. autora.) aby rozwiać wątpliwości wzrost około 150 cm waga około 40 kg wiek 20 lat, numer telefonu i stronkę na roksie pewnie odziedziczyła po tytułowej panience tj Angelice. A teraz ocena panienki: Figura 10/10 (lubię takie małe chudzinki) Twarz 7/10 (ale to rzecz gustu) FBG 9/10 (głęboki, bez wspomagania ręcznego) Akcja właściwa 7/10 (podatna na wszelkie sugestie, różne pozycje nie są problemem, chyba brakuje jej trochę praktyki ale dla mnie ok) Ja na pewno skorzystam jeszcze z Jej usług. Dla zadających pytania : nie wiem czy są dwa strzały w godzince, nie wiem czy jest finał w ustach, nie wiem czy jest a**l, lokal 10/10 bo u mnie w domu. P.S. Może warto założyć dla Milenki osobny temat bo z tytułową panienką po za telefonem nie ma nic wspólnego?”

Przydatne ? Oceńcie sami.