Śmieszne pytanie, ale czy tak naprawdę my mężczyźni potrafimy na nie jakoś sensownie odpowiedzieć? Większość mężczyzn po seksie albo odwraca się na drugi bok i zasypia albo wychodzi do łazienki albo ubiera się i wraca do domu.

Kobiety jednak oczekują czegoś więcej, znacznie więcej niż chwilowej przyjemności osiągnięcia orgazmu. Ich ciało wolniej się podnieca i wolniej stygnie z erotycznych uniesień. Dlatego oczekują ciągłego zainteresowania, ciągłych pieszczot, czy chociażby przytulenia i szeptania czułych słów.

Oczywiście my wiemy, że po udanym seksie nasz organizm potrzebuje choćby krótkiej drzemki, bo w czasie orgazmu wydziela hormon zwany oksytocyną, której zadaniem jest uczynić organizm sennym. Jak więc mamy zadowolić naszą partnerkę i nie zasnąć jak kłoda?

Jest na to sposób. Przed orgazmem większość z nas wstrzymuje oddech, a gdy już orgazm przeszyje nasze ciało jesteśmy wyczerpani. Zamiast więc wstrzymywać oddech należy oddychać głęboko. Nie tylko nie odczujemy zmęczenia i senności, ale będziemy wstanie nawet logicznie myśleć. Oczywiście zawsze można po seksie i krótkim odpoczynku wstać i wziąć prysznic, albo przynajmniej usiąść, bo dłuższe leżenie uśpi.

No a teraz jeszcze jak zadowolić partnerkę, by nie czuła się jak zwykła maszyna do seksu.

Dotyk
Kobiety są bardzo wrażliwe po odbyciu stosunku i muszą być przekonane, że dla nas są tak samo ważne przed i po zbliżeniu. Nie musisz od razu wykonywać nie wiadomo jakich ruchów, wystarczą zabawy jej włosami, albo dotykanie uda. Wcale taki dotyk nie musi mieć podtekstu erotycznego. Ważne jest dotyk miał miejsce.

Kąpiel
Wspólna kąpiel jest doskonałym sposobem na odpoczynek. Wystarczy gorąca woda, płyn do kąpieli, miękka gąbka, olejek eteryczny. Masaże wzmocnią organizm, kąpiel zrelaksuje.

Kolacja
Podczas seksu zarówno kobieta jak i mężczyzna spalają kalorie. Trzeba więc nieco je nadrobić. Oczywiście nie jest to regułą, ale warto razem przygotować jakąś wspólną przekąskę, nie musi być to przecież wystawna kolacja. Kobietę zadowolą zapalone świece podczas posiłku. Nas lampka wina.

Sen
Żeby kobieta była tak samo zmęczona jak mężczyzna musi mieć parę orgazmów. Oczywiście istnieje szansa, że tak będzie. Możemy się o to postarać, albo pozwolić, by się zmęczyła pieszcząc nasze ciało. Chytry sposób, ale skutkuje. Kiedy jest już zmęczona można zaproponować wspólna drzemkę dla nabrania sił, by potem móc wziąć prysznic i powrócić do erotycznych przyjemności. Ważne jest, by objąć ją ramieniem. W przeciwnym razie po przebudzeniu będzie czułą się niedoceniona i niekochana, a wtedy nici z kolejnego zbliżenia.

Jeśli odpowiednio zadbamy o kobietę, to nie tylko spędzi z nami kolejną noc, ale odpowiednio to nam wynagrodzi.