Często sztuką jest nie tyle poderwanie dziewczyny, co utrzymanie jej przy sobie. W tym celu musisz zapewnić wybrance odpowiednią dawkę czułości, zaangażowania i rozrywki. Jak to zrobić?

Wszystko zaczyna się od pierwszego kontaktu, czy to przez portale randkowe, czy na żywo. Niezwykle ważne jest wrażenie, jakie wywrzesz na dziewczynie w ciągu kilku pierwszych minut. Niewłaściwie dobrane słowa i nieodpowiednie gesty mogą sprawić, że już nigdy więcej jej nie zobaczysz. Najlepiej być oczywiście sobą, ale warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Postaraj się być wyluzowany i zabawny – dziewczyny uwielbiają facetów, którzy potrafią je rozśmieszyć. Równocześnie bądź kulturalny i miły, ale nie narzucaj się zbytnio.

Kiedy już zainteresujesz ją sobą, umówicie się na kilka randek i zdecydujecie się na związek, tak naprawdę dopiero zacznie się dla ciebie „wielka próba”. Aby utrzymać przy sobie dziewczynę, musisz znać kilka tajemnic kobiecej psychiki. Unikaj nudy i monotonii. Kobiety nie lubią rutyny. Bardzo ważne jest jednak to, że to urozmaicenie może być nawet niewielkie. Kobiety, w większości przypadków, nie oczekują, że przynajmniej raz w tygodniu podarujesz im drogi prezent, a raz w miesiącu zabierzesz na zagraniczną wycieczkę. Rutynę można pokonać bardzo prostymi metodami. Wystarczy, że od czasu do czasu pójdziecie na spacer w nowe miejsce, dasz jej czerwoną różę, zaprosisz do restauracji. Nie liczy się wielkość niespodzianek, ale ich częstotliwość i włożone w nie serce. Koniecznie pamiętaj o waszej rocznicy i jej urodzinach!

Kobiety lubią być podziwiane i chwalone, zwłaszcza przez swojego partnera. Twoja dziewczyna niczym powietrza potrzebuje ciągłych zapewnień o tym, że ci się podoba. Nie ograniczaj się wyłącznie do krótkiej odpowiedzi – „tak, podobasz mi się”. Wytęż trochę umysł i zwróć uwagę na szczegóły. Raz powiedz komplement na temat jej włosów, innym razem na temat oczu, a kiedy indziej pochwal jej figurę. To, że kobiety lubią komplementy na temat swojego wyglądu, nie oznacza, że tylko i wyłącznie na nim masz się skupiać. Zwracaj więc uwagę również na jej poczucie humoru, opiekuńczość czy inteligencję.

 

Jeśli chcesz utrzymać przy sobie dziewczynę, bądź opiekuńczy i troskliwy. Nigdy, przenigdy nie pozwalaj, aby sama wracała do domu czy na przystanek. Kiedy jest chora, dopytuj się o jej samopoczucie. Kiedy jest zmęczona, zaoferuj swoją pomoc. Czasem jednak wystarczy, że po prostu wysłuchasz tego, co leży jej na sercu. Kolejna kwestia – poczucie bezpieczeństwa. Unikaj jak ognia stwierdzeń, że „czas pokaże”. Jeśli dziewczyna zobaczy, że nie wiesz, czy naprawdę chcesz z nią być, to pierwszy krok do rozstania. Kobieta musi czuć, że jest dla ciebie tą jedyną, nawet jeśli w przyszłości okaże się inaczej. Pamiętaj również, że kobiety zwracają uwagę na to, jak odnosisz się do jej i twoich przyjaciół oraz jej i twoich rodziców. Z pewnością zniechęcisz ją, jeśli będziesz zachowywał się wobec nich niekulturalnie.

 

Portale randkowe stały się w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych sposobów na poznanie bratniej duszy. Nie zapominaj, że już od pierwszej chwili zostajesz poddany ocenie przez dziewczynę. Jeśli naprawdę ci się podoba i chciałbyś przenieść znajomość na realny grunt, a potem utrzymać wybrankę przy sobie, musisz przestrzegać powyższych zasad.