Przejrzałeś już chyba wszystkie serwisy randkowe, masz za sobą setki przejrzanych profili i dziesiątki wysłanych wiadomości, aż  wreszcie ostatnio spotkałeś tę, która wydaje się być idealna. Jest piękna, mądra i błyskotliwa, ma poczucie humoru. Pierwszą randkę masz już za sobą i jesteś zachwycony. Gdzieś w myślach snujesz już nawet pewne plany matrymonialne względem nowej wybranki serca. Ale z drugiej strony zastanawiasz się, czy Ty równie mocno przypadłeś jej do gustu? I co zrobić by bezwzględnie zawładnąć jej sercem i dobyć uwielbienie tej wspaniałej kobiety?.

Oto kilka porad, które umożliwią Ci zdobycie jej uczuć i uwielbienia.

 

Przede wszystkim musisz być czuły i delikatny. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy traktują je jak małe bezbronne dziewczynki. Tak więc czułych słówek nigdy nie jest za wiele, serwuj  je wiec bez obawy, że przedawkujesz. Czułość to rzadka cecha u mężczyzn, za to niezwykle pożądana u kobiet. Spacer za rękę, częste przytulanie i oczywiście delikatne, czułe pocałunki rozczulą nawet najbardziej zimną kobietę i sprawią, że będzie marzyła o kolejnym spotkaniu z Tobą. Kobiety uwielbiają być przytulane, głaskane i pieszczone więc okazuj jej czułość bez obawy, że nadszarpniesz tym swój image twardziela.  Nie żałujcie też swej wybrance komplementów. Wiadomo, że komplementy to jest to, co kobiety lubią najbardziej, a przynajmniej równie mocno jak prezenty. O tym też należy pamiętać. Kobiety uwielbiają być obdarowywane, taka już ich natura. Więc wydatki na kwiaty i drobne, a nawet i większe, upominki, na stałe wpisz do swojego budżetu. Kobiety uwielbiają niespodzianki, więc jeśli obudzisz ją np. z bukietem czerwonych róż, z pewnością poważnie zaplusujesz. Jeśli finanse Ci pozwalają możesz też zaplanować wyjazd na weekend w jakieś romantyczne miejsce. A tam kolacja, spacer za rękę i dużo komplementów sprawi, że Twoja wybranka rozkocha się w Tobie bez pamięci.

 

Ważne jest też żebyś trykał poczuciem humoru. Wystarczy przejrzeć serwisy randkowe, by zobaczyć, że jest to cecha, którą kobiety często wpisują w rubryce „mój idealny partner”. Ale poczucie humoru w formie błyskotliwych żartów należy dawkować kobietom z umiarem, by nie uznały, że jesteś lekkoduchem, który do wszystkiego podchodzi mało poważnie.

 

Wykaż się też oryginalnością. Kobiety wręcz uwielbiają być zaskakiwane. Śniadanie do łóżka, czy romantyczna kolacja po ciężkim dniu pracy sprawi, że twoja kobieta pokocha cię jeszcze mocniej. Spróbuj więc podstępem dowiedzieć się co najbardziej lubi robić, gdzie jeździć, lub co jeść i przygotuj jej oryginalną niespodziankę.

 

To tyle jeżeli chodzi o nadskakiwanie kobiecie. Ale pamiętajcie też, że kobiety chcą być traktowane poważnie i na serio. Tak więc szczerość i wierność to kolejne cechy, którymi musisz się wykazać by zdobyć jej uwielbienie. Nie ma mowy o żadnym „skoku w bok”, kobiety nigdy nie wybaczają zdrady. Nie tolerują też kłamstwa i oszustw, nawet tych drobnych. Żadna z nich nie chce być przelotną przygodą, a raczej poważną partnerką, dlatego snuj przy niej plany matrymonialne, nawet gdy wybiegają one daleko w przyszłość. W ten sposób udowodnisz jej, że jest traktowana na serio.

 

I na koniec jeszcze jedna cecha, którą musi posiadać mężczyzna chcący zdobyć uwielbienie swojej wybranki. Cierpliwość i to anielska. Potrzebna Ci ona będzie szczególnie  przy towarzyszeniu jej podczas zakupów. Przebrnąć z kobietą przez labirynt sklepów i wcielić się w rolę jej doradcy wymaga ogromnej cierpliwości. Cierpliwość okaże się też potrzebna do słuchania długich kobiecych wywodów na różne błahe, choć w ich mniemaniu niezwykle ważne tematy.

 

Mężczyzna, by zdobyć uwielbienie kobiety, musi wykazać się oryginalnością i pomysłowością. Nie może usiąść na laurach, bo jego wybranka szybko znajdzie sobie inny obiekt pożądania. Aby zdobyć jej uwielbienie musi być czuły, delikatny i cierpliwy. Kobiety potrafią to docenić i odwdzięczyć się z nawiązką.