DLA KOGO


Dla dwojga osób które dopiero się poznają, dla osób, które nie koniecznie musiały przeżywać już ze sobą ten pierwszy raz, dla nastolatków, dorosłych, małżeństw, DLA OSÓB SZCZERYCH

 

   WSTĘP


Ta gra nie wymaga praktycznie żadnego przygotowania. Można w nią grać w ubraniu, może to być część gry wstępnej, może być to część relaksujące „po”, może być to ciekawy sposób na poznanie ciała, chęci i umysłu swojego partnera.

 

   LOKALIZACJA


Praktycznie dowolna, lecz z powodu swojej natury gra najlepiej będzie się sprawdzała w zaciszu domowym, na kanapie, łóżku

 

   PRZEBIEG


By dobrze się bawić trzeba być przede wszystkim szczerym przed sobą i swoim partnerem.
Zaczyna jedna z osób.

W pierwszym kroku wybiera ona jakieś miejsce na ciele swojego partnera, np:
usta, nos, ucho, podbródek, powieka, szyja, ramie, staw łokciowy, dłoń, lewa/prawa pierś, pępek, krocze :), lewe/prawe udo, staw kolanowy, stopa (lub jeszcze inne jak ktoś lubi)

Po wybraniu tego miejsca pierwsza osoba musi je zapamiętać (pod żadnym pozorem nie mówić głośno) i powiedzieć np „już, wybrałem”

W drugim kroku druga osoba powinna spróbować zgadnąć gdzie to partner zamierza ją dotknąć. Następnie powinna powiedzieć to głośno.

W trzecim kroku osoba która najpierw wybierała po cichu, teraz powinna delikatnie i zmysłowo dotknąć swojego partnera w to miejsce które wcześniej sama wybrała myślą. Konieczna jest tutaj szczerość. Jeżeli najpierw wybrałem „uszko”, a moja partnerka powiedziała, że dotknę jej łona, to mimo tego, że chciałbym ją tam dotknąć, to powinienem zrobić to co wymyśliłem wcześniej.

Po wykonaniu jednej tury, jest prosta zamiana ról. Gra jest bardzo prosta ale bardzo ciekawa. Gdyż gdy mówimy w co sądzimy, że zostaniemy dotknięci jednocześnie toczymy swoisty bój pomiędzy tym, żeby po cichu przemycić do świadomości naszego partnera to gdzie byśmy chcieli być dotknięci a pomiędzy tym by wybrać faktycznie to miejsce w które mamy szansę być dotknięci tym razem.

Tak dla formalności prosta definicja, by gra nie wyglądała jak popychanie palcem swojego partnera w różne miejsca

Dotyk – czuła i spokojna pieszczota danego fragmentu ciała w celu dostarczenia ciekawych i intensywnych doznań. Czasami nasze ruchy powinny być pociągłe, czasami koliste, czasami powinniśmy dotykać naszego partnera tylko opuszkami palców. Na finiszu gry możemy trochę zmienić charakter naszych poczynań. Jeżeli to jest gra wstępna, to możemy spowodować, by nasze ruchy były bardziej lubieżne, jeżeli była to gra „po” to możemy zrobić jeszcze inaczej wg własnego uznania.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Pomysłowość i umiar 🙂

 

   ZAKOŃCZENIE


Podczas gry należy zachować umiar z doborem miejsc. Jeżeli 3 razy pod rząd na samym początku dotkniemy naszego partnera w krocze, to gra stanie się po prostu nudna. Celem tej gdy jest kuszenie, zabawa zmysłów.

Ile powinna trwać gra? To już zależy od przebiegu. Powinna trwać tak długo, aż będzie ciekawa dla obojga partnerów. Zapewne optimum to ok 10 do 30 tur.

Kto wygrywa? Nie musi być wygranych i przegranych, gdyż sama gra powinna być swojego rodzaju nagrodą dla obojga. Jeżeli jednak bardzo chcielibyśmy wprowadzić jakąś nagrodę, to ja osobiście preferowałbym, że osoba przegrana zostaje pieszczona oralnie przez swojego partnera. (tak przegrana!). Tylko, żeby to miało sens, to każdy uczestnik zabawy musi umieć czerpać przyjemność z dawania przyjemności swojemu partnerowi 🙂 No a od czasu do czasu przegrany też może pieścić 🙂 Jak kto woli