DLA KOGO


Dla wszystkich.

 

   WSTĘP


Gra oparta na starych dobrych zasadach gry w „oczko”. To chyba każdy zna, a jak nie to szybko się nauczy. Gra jest urozmaicona o karteczki z „zachciankami” i ewentualnie „karami”.

 

   LOKALIZACJA


Najlepiej w domu… z resztą każde miejsce jest dobre, byle się dobrze bawić

 

   PRZEBIEG


Do gry potrzebujemy tali kart – ( gramy w oczko – do 21 pkt. chyba każdy wie jak w to sie gra ).

Przed gra każde z nas ( dziewczyna, chłopak ) wypisuje na karteczkach swoje „zachcianki”. Mogą to być przeróżne rzeczy począwszy od seksu oralnego przez 30 sek, seksu oralnego ( ostrego ) przez 1 minute skończywszy na seksie analnym ( 10 wepchnięć 😉 ), pozycji takiej i takiej itd.
Każde z was musi napisać dokładnie 21 karteczek z naszymi zachciankami i najlepiej gdyby karteczki faceta różniły sie kolorem od karteczek kobiety tak żeby można było je wrzucić do pudełeczka po to by moc je później wybrać droga losowa.

Osoba która jest najbliżej oczka ( 21 pkt ) wygrywa i losuje kartkę ze swoja „zachcianka”, którą musi spełnić osoba płci przeciwnej będąca najdalej oczka.

Dodam jeszcze, ze możemy dać takie karty jak np. „dowolne życzenie” – na poczekaniu wygrana osoba wymyśla co chce np. może chcieć dojść bo już nie wytrzymuje. Mogą być także kary za przekroczenie 21 pkt. Wtedy osoba która wygrywa losuje jedna kartę z „zachcianka” a osoba przegrana losuje kartę z „kara” ( są to najczęściej rzeczy których nie lubimy ).

Mam nadzieje ze wyraziłem sie jasno i zrozumiecie mniej więcej o co chodzi.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Talia kart.

 

   ZAKOŃCZENIE


Gra kończy się gdy uczestnicy tak postanowią. Można też grać do samego końca… :>