DLA KOGO


Dla wszystkich, którzy chcieliby poznać dokładniej ciało partnera i dawać rozkosz, samemu nie biorąc nic w zamian. Odpowiednia także dla tych bardziej wstrzemięźliwych, ponieważ nie trzeba od razu się kochać.

 

   WSTĘP


Wystarczy znaleźć sobie ładny stolik i ustawić dwa krzesła naprzeciw siebie. Partnerzy siadają i w kilkuczęściowym ubiorze. Np. staniczek, halka, top, bluzeczka i sweterek, majteczki, pończochy, szorty, spódniczka, buciki i na wierzch kurtka-dla kobiet . Lub dla mężczyzn- podkoszulka, t-shirt, bluza, sweter, slipy, bokserki, kalesony, spodnie, buty. Nie liczą się: bizuteria, chusty, kapelusze, czapki i podwiązki (oczywiście mozna je założyć, ale nie mozna traktować jako fanty). Para ustala, w co chce grać (poker, oczko, czy co tam jeszcze, byle pojedyncza rozgrywka nie była za długa).

 

   LOKALIZACJA


Salon, ogród, taras, balkon- wszędzie, gdzie da się rozłożyć stół. Można też na pikniku lub na plaży.

 

   PRZEBIEG


Gra toczy się aż ktoś nie zostanie nagi. Inaczej niż tradycyjnie, tutaj to wygrany się rozbiera. Gdy już zostanie nagi, przegrana osoba musi doprowadzić ją do orgazmu, ale nie może się przy tym rozebrać- więc jeśli nie ma odsłoniętych członka lub waginy, musi poprzestać na rękach, ustach i własnej inwencji. Zwycięzca może wybrać sposób zaspokojenia lub oddać się w ukochane ręce.

 

   CO JEST POTRZEBNE


– stolik
– dwa krzesła
– talia kart

 

   ZAKOŃCZENIE


W sumie można grać długi czas. Jeśli ktoś seryjnie przegrywa, na koniec można się nad nim zlitować i dać mu fory albo oddać się bez walki. Gra nie musi się zakończyć seksem.