Igraszki w pojedynkę
Każdy z nas posiada różny temperament oraz odmienne potrzeby seksualne. Zdarza się, że możemy nabrać ochoty na seks w sytuacjach, które nie do końca temu sprzyjają, jak również nie zawsze mamy sposobność, żeby uprawiać seks z partnerem. Nasze potrzeby mogą zostać wówczas zaspokojone samodzielnie poprzez masturbację. Przy odpowiednim użyciu dłoni, zarówno kobiety, jak i mężczyźni są w stanie samodzielnie się zaspokoić, co jednak nie gwarantuje osiągnięcia pełnej satysfakcji. Aby móc cieszyć się lepszą jakością seksualnych doznań, warto zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety erotyczne, które przeznaczone są do samodzielnego użytku.

Erotyczne zabawki dla kobiet

Wśród produktów przeznaczonych dla kobiet możemy znaleźć przede wszystkim szeroki wachlarz wibratorów, takich jak wibratory łechtaczkowe, czy wibratory przeznaczone do stymulacji punktu G. Urządzenia te mogą różnić się nie tylko przeznaczeniem, ale również rozmiarem i wyglądem – w zależności od naszych preferencji, możemy wybrać zarówno realistyczny wibrator będący odzwierciedleniem męskiego członka, jak i fantazyjne urządzenia  o rozmaitych kształtach i kolorach. Niektóre modele wibratorów pozwalają na jednoczesną stymulację pochwy i łechtaczki, a dzięki rotacyjnym ruchom i możliwości regulacji siły wibracji, pozwalają na osiągnięcie jeszcze silniejszych doznań. Inną grupę produktów stanowią mini wibratory w kształcie pocisku lub ukryte pod postacią niepozornej pomadki do ust, czy nawet w formie majtek ze zdalnie sterowanym wibratorem, które zapewniają swoim użytkowniczkom pełną dyskrecję.

Sex gadżety dla panów

Gadżety dla mężczyzn obejmują między innymi dmuchane lalki, wyposażone w otwory do penetracji, a także różnego rodzaju masturbatory występujące w wielu rozmaitych formach i kształtach. Do najpopularniejszych produktów tego typu należą sztuczne pochwy, charakteryzujące się realistycznym wyglądem i wysoką jakością wykonania, dzięki czemu są one w stanie doskonale imitować ludzką skórę. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w wibracje, mające na celu spotęgowanie jakości doznań. Poza sztucznymi waginami dostępne są także masturbatory analne oraz gadżety imitujące ssące usta.