Ten dzień jest już coraz bliżej. Święto zakochanych, czyli Walentynki, które przyszły do nas z Zachodu. Jest to typowo amerykańskie święto, głęboko zakorzenione  w zachodniej jak i już europejskiej popkulturze. Nie chodzi w nim o to, żeby kupić swojej ukochanej osobie czerwone, pluszowe serduszko, tylko o to, aby w tym jednym dniu szczególnie zwrócić uwagę na emocje oraz więź, jaka jest między Wami. Aby ją celebrować i szczególnie umocnić. Chcemy jednak przedstawić Wam kilka pomysłów, co można zrobić, aby nadać Walentynkom mocno erotycznego charakteru.

Erotyzm łączy się z romantyzmem. Dlatego należy zadbać o romantyczny nastrój. Panowie powinni spróbować przyrządzić kolację (niekoniecznie z homarem
i krewetkami, wystarczy zwyczajne, samodzielnie przyrządzone danie). To powinno zadziałać na wiele kobiet. Nie należy się bać kolacji ze świecami – pojawiają się one w każdym filmie, ale nie bez powodu. Takie dodatki potrafią stworzyć odpowiedni nastrój i zdziałać prawdziwe cuda.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie atrakcji po kolacji. Czym będą romantyczne walentynki bez seksu? Paniom podpowiadamy, aby tego dnia postarały się zaskoczyć swoich mężczyzn elegancką, zmysłową bielizną, erotycznym masażem np. olejkami eterycznymi, inną grą wstępną, a może właśnie jej całkowitym brakiem? Jeśli jesteś nieco odważniejsza, zaskocz go seksownym tańcem zakończonym striptizem i może ostrzejszym pokazem zaraz po? Radzimy też skorzystanie z takich gadżetów:

  • Kajdanki – może je wykorzystać zarówno ona jak i on. Odpowiednio użyte, pozwolą maksymalnie zwiększyć pożądanie. Pozwalają na powolne i niczym nieprzerwane pieszczoty partnera, ale także na inny rodzaj stosunku,
    w którym jedna ze stron jest całkowicie uzależniona od drugiej.
  • Rozgrzewający żel do masażu – spotęguje doznania wywołane masażem, a jego rozgrzewające działanie sprawi, że późniejszy seks będzie o wiele bardziej dziki i namiętny. Do stosowania przede wszystkim w chłodne, walentynkowe wieczory..

Panom przede wszystkim radzimy poważnie przemyśleć wszelkie sugestie dotyczące seksu, jakie padały z ust Waszych partnerek. W ten szczególny dzień zadbajcie o to, aby dostała coś, czego nigdy nie zapomni. Wystarczy długa, 30-minutowa gra wstępna, erotyczny masaż oraz zapewnienie  poczucia wyjątkowości, że zupełnie nie musi denerwować się tym, że osiągnięcie orgazmu zabiera jej dużo czasu.

Na koniec wypróbujcie kilka nowych pozycji, które sprawią, że te Walentynki pozostaną niezapomniane. I nie kończcie na jednym razie, noc jest przecież bardzo długa…