Żyjemy obecnie w czasach gdy niemal każdego dnia gdzieś się śpieszymy i coś musimy szybko zrobić. Taki właśnie pośpiech wkrada się tak naprawdę do każdej sfery naszego życia, niejednokrotnie rujnując nasze życie prywatne. Jak bowiem możemy umówić się na romantyczną randkę jeśli śpieszymy się do domu by dokończyć ważny projekt do pracy? Niestety ten ciągły pośpiech wkroczył również to najbardziej intymnej części naszego życia jaką jest seks. Z tego powodu coraz częściej spychamy go na drugi plan, traktujemy jak przykry obowiązek i staramy się zrobić to jak najszybciej aby nie marnować tak cennego czasu. Takie postępowanie może bardzo zaszkodzić nie tylko naszemu życiu intymnemu ale również naszemu związkowi, dlatego warto na chwilę się zatrzymać i zacząć celebrować tę chwilę intymności.Problem z grą wstępnąCzy to przez wspomniany już pośpiech czy też przez nasz brak śmiałości wiele osób nie radzi sobie do końca z grą wstępna. Jest to wielka szkoda ponieważ to właśnie gra wstępna może mieć ogromny wpływ na to w jak dużym stopniu my sami, a także nasz partner odczuwamy przyjemność z seksu.Jedyną z najczęstszych tego przyczyn jest brak jakiegokolwiek porozumienia między partnerami w tym względzie. Mnóstwo osób sądzi, że skoro darzymy się uczuciem i znamy się od jakiegoś czasu, to druga osoba doskonale wie co może sprawić nam przyjemność. W innym przypadku natomiast, kochankowie sądzą, że połączeni gorącą miłością tak samo odczuwają określone bodźce. Tak czy inaczej, w obydwóch przypadkach możemy być w bardzo dużym błędzie, co może rodzić problemy i konflikty. Okazuje się bowiem, że w rzeczywistości kobieta i mężczyzna zupełnie inaczej wyobrażają sobie grę wstępną oraz powiązane z nią pieszczoty. To co działa na Ciebie może nie wywoływać jakiejkolwiek reakcji ze strony partnera. Z tego powodu tak istotna jest szczera rozmowa na ten temat z ukochaną osobą, która przecież tak samo jak swojej przyjemności pragnie także abyś Ty również odczuwał rozkosz. Usiądźmy zatem któregoś wieczoru przy winie i porozmawiajmy o tym jakich pieszczot pragniemy i co doprowadza nas do prawdziwej ekstazy, a na pewno nasz seks przejdzie na wyższy poziom doznań.

Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej

Często podchodzimy to gry wstępnej z dużą ostrożnością sądząc, że jest to niezbyt ważna część całości jaką stanowi seks. Warto jednak spróbować nawet najmniejszego urozmaicenia, by doświadczyć tej różnicy.

W przypadku kobiet może być to nawet tak mała zmiana, jak założenie seksownej bielizny. Będąc w związku nierzadko zaniedbujemy „strojenie się” do seksu, a faktycznie może to bardzo rozbudzić zmysły mężczyzny. Dobrze jest także zadbać o ogólną atmosferę intymności w sypialni, którą możemy uzyskać chociażby zapaleniem świec i włączeniem romantycznej muzyki. Fantastycznym pomysłem zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn jest również zrobienie specjalnego pokazu striptizu dla partnera. Może się to wydawać banalne i podpatrzone w tandetnych filmach, ale naprawdę działa i może całkowicie odmienić nasze przeżycia łóżkowe.