Każda para marzy o tym, aby układało się jej nie tylko za dnia, ale także w nocy. Udany seks to pragnienie wszystkich, którzy decydują się wejść w związek. Niestety, bardzo często życie seksualne pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście są proste sposoby, które sprawiają, że seks może stać się lepszy. Pomóc mogą w tym rozmaite gadżety takie, jak wibratory czy hiszpańska mucha dla kobiet. Co mogą zrobić panie, aby ich życie seksualne wzniosło się na wyżyny?Dbaj o siebieKobiety, które czują się atrakcyjne i podobają się same sobie, są o wiele bardziej pewne w łóżku. Nie boją się eksperymentów, nie mają także problemu z pokazywaniem własnego ciała. Aby podnieść swoje poczucie własnej wartości i atrakcyjność we własnych oczach, warto dbać o swoje ciało. Afrodyzjak dla kobiet może pomóc, ale nie załatwi sprawy do końca. Chcesz czuć się w sypialni pewniej? Zacznij uprawiać jakiś sport. Zrób coś, aby twoje ciało wyglądało lepiej. Wybierz się na solarium, zapisz się do kosmetyczki lub fryzjera. Zrób coś, co zauważy nie tylko twój facet, ale również ty sama.Pamiętaj o masturbacji

Feromony damskie to świetny sposób na to, aby przykuwać uwagę mężczyzny. Nie zda się to jednak na zbyt wiele, kiedy kobieta nie będzie świadoma swojego ciała oraz swoich potrzeb. Jeżeli chcesz poznać swoje ciało, zależy ci na tym, aby dowiedzieć się co sprawia ci przyjemność, a czego wolałabyś uniknąć, pamiętaj o masturbacji. To doskonały sposób na to, aby odkryć tajniki swojej seksualności. Nie obawiaj się, że nauczysz się tak osiągać przyjemność i orgazm z partnerem już nigdy nie stanie się twoim udziałem. Pamiętaj tylko, że nie wolno przedkładać ci masturbacji na bliskość z twoim mężczyzną.

Pamiętaj, że bliskość to nie tylko seks

Bardzo często kobiety, które chcą zadowolić swojego partnera, uważają, że liczy się tylko i wyłącznie seks. Tymczasem seksuolodzy zalecają, aby czasem po prostu pobyć ze sobą razem. Bliskość to nie tylko zbliżenie seksualne. Warto czasem poleżeć obok siebie nago i po prostu dotykać swojego ciała w różnych miejscach. W ten sposób uczymy się mapy erotycznej swojego ciała, dowiadujemy się, gdzie lubimy być dotykani, oswajamy się także z nagością, co jest szczególnie ważne zwłaszcza na początku związku, kiedy między kochankami jest jeszcze duża dawka wstydu.

Pozbądź się stresu

Seks w przypadku kobiet bardzo rzadko sprawdza się w roli lekarstwa na stres. Raczej działa wręcz odwrotnie. Zestresowana kobieta nie może w pewni skoncentrować się na odczuwaniu przyjemności. Jej myśli krążą wokół problemów, które zaprzątają jej głowę. Jeśli chcesz, aby wasz seks był naprawdę udany, zadbaj o relaks. Postaw na kąpiel w wannie pełnej gorącej wody i pachnącego olejku, niech twój partner zrobi ci relaksujący masaż, który rozluźni twoje spięte mięśnie. Od razu poczujesz różnicę. Dopiero wtedy decyduj się na zbliżenie. Seks nie może kojarzyć się ze zdenerwowaniem.

Afrodyzjaki i sex elixir mogą istotnie pomóc w poprawie życia seksualnego. Warto jednak pamiętać też o zasadach opisanych powyżej. W połączeniu uda się osiągnąć spektakularny efekt.