Udany sex to gwarancja doskonałego samopoczucie i zdrowia. Jest to również prosty sposób na to, by scementować związek i nadać mu wyjątkowy, niepowtarzalny smak. Nie od dziś wiadomo, że sex wymaga zaangażowania i kreatywności. W rzeczy samej nie ma nic gorszego niż rutyna w łóżku. Oto kilka prostych zabiegów, które pozwolą zaskoczyć partnera w łóżku i sprawią, że sex będzie wyjątkowym przeżyciem bez względu na wiek.

Przez żołądek do serca

Mężczyzna to istota prosta, dlatego też warto stosować proste, sprawdzone rozwiązania. Nie od dziś wiadomo, że każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść. W przeciwieństwie do kobiet mężczyźni nie potrzebują oprawy w postaci świec zapachowych, płatków róż czy nastrojowej muzyki, wystarczy smaczne jedzenie i atrakcyjnie ubrana partnerka. Przygotowując smakołyki dla partnera warto zwrócić uwagę na produkty, które posiadają właściwości afrodyzjaków. Są to przede wszystkim przyprawy, owoce morza, szampan, niektóre gatunki win i czekolada. Możliwości jest wiele, dzięki czemu bez problemu można skomponować smaczny posiłek, kryjący w sobie erotyczną moc. Alternatywnym rozwiązaniem są afrodyzjaki w postaci kropli, które dyskretnie można dodać do napoju partnera. Należy jednak pamiętać, by działanie to wykonać niezauważalnie – mężczyźni z natury są wyczuleni na punkcie własnych umiejętności i możliwości seksualnych.

Erotyczne scenki

Planując niezapomniane, pełne wrażeń chwile intymności, warto odwiedzić najbliższy sex shop i zaopatrzyć się w erotyczne stroje, dzięki którym można odegrać ciekawą i niezwykłą scenkę. W zależności od kreatywności i inwencji twórczej partnerki, może to być scenka z udziałem seksownej stewardesy, pielęgniarki czy nauczycielki. W scenariuszu warto uwzględnić erotyczny taniec, striptiz lub sex oralny, w którym partnerka zaspokaja mężczyznę w niebanalny sposób. Partner z całą pewnością będzie pozytywnie zaskoczony i odwdzięczy się niezapomnianymi doznaniami erotycznymi, czego najlepszym potwierdzeniem będzie długi, intensywny orgazm. Odważniejsze pary, otwarte na nowe doświadczenia i mocne wrażenia, mogą pozwolić sobie na gadżety w postaci kajdanek, pejczy i wielu innych propozycji, pozwalających na delikatną dominację w seksie. Z całą pewnością jest to atrakcyjne rozwiązanie, zapewniające mocne i niezapomniane wrażenia, należy jednak pamiętać, że tego typu atrakcje powinny być akceptowane przez obydwie strony. Bardziej uniwersalną alternatywą są jadalne farbki i jadalna bielizna – gadżety, które sprawdzą się w każdej sytuacji, zapewniając wyjątkowe doznania. Planując erotyczne igraszki we dwoje warto przygotować wstępny scenariusz, stanowiący główną oś wieczoru. Faktem jest, iż nie można przewidzieć wszystkiego, zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że w czasie intymnej zabawy pojawią się nowe propozycje i pomysły, często bardzo spontaniczne, wynikające z inicjatywy kobiety lub jej partnera. Wszelkiego rodzaju pomysły, także innowacyjne dla danej pary, należy jak najbardziej respektować, poddając się własnym emocjom i potrzebom ciała.