Jest to tajemnica silnie szczerzona przez kobiety. Mężczyźni od wieków zastanawiają się jacy powinni być, by zdobyć serce tej jedynej. Jak mają się zachowywać, co powinni zmienić. W trosce o zdrowie mężczyzny i jego nerwy postanowiliśmy pomóc.

Każda kobieta ma indywidualne wymagania, jednak można je uogólnić.

1.Mężczyzna musi być porządny
A więc postępować według ogólnie przyjętych norm społecznych. Czyli drodzy panowie koniec z kradzieżami, zabijaniem, niedotrzymywaniem słowa, spóźnianiem się i innymi niestosownymi nawykami. Kobieta musi na mężczyźnie polegać i czuć się przy nim pewnie.

2.Ważniejszy jest charakter niż wygląd
Jeśli kobieta szuka partnera na całe życie, to nie wybierze playboya, tylko dlatego, że jest przystojny. Oczywiście każda ma swój gust i nim się też kieruje w wyborze ukochanego. I tak jedną uwiedzie niski, inną wysoki, jeszcze inną wysportowany. Po za tym kobiety wierzą, że miłość jest ślepa i należy to wykorzystać. Pamiętajmy, że kobieta pokocha mężczyznę nie za to jak wygląda, tylko za to kim jest.

3.Dużym plusem u mężczyzny jest poczucie humoru, prawienie komplementów. Należy zapamiętać na zawsze, że nietolerowania jest krytyka. Należy więc odpowiednio dobierać słowa, by opinia która jest żartem nie została odebrana jako obraza i wyśpiewywanie.

4.Mężczyzna musi być zaradny
Oczywiście miło będzie jak będzie dużo zarabiał, ale nie o to tu chodzi. Powinien umieć wykonać najprostsze czynności jak przetkanie zlewu, wbicie gwoździa, naprawić cieknący kran. A więc pamiętaj drogi kamracie, że kobieta zawsze myśli wybiegając w przyszłość i nie będzie trwać z kimś w związku, kto nie potrafi znaleźć sobie jakiejkolwiek pracy, kto jest leniem i obibokiem.

5.Mężczyzna musi być wyrozumiały
Nikt nie rozumie kobiet i taka jest już ich natura. Jeśli więc nie mają ochoty na sex, na żarty czy na pieszczoty to nie powód, żeby myśleć że mają kogoś innego, że już nas nie kochają. Po prostu maja tzw. huśtawkę nastrojów i lepiej zejść im z oczu, by szybko wszystko wróciło do normy. Zły nastrój kobiety nie może nam się udzielić, dlatego może warto by było zrobić od niechcenia jakąś malutką (bardzo malutką) pracę domową. Dobrym sposobem jest masaż i czułe słówka. Po tych zabiegach kobieta odzyska swoją harmonię, czyli dobry nastrój a w dodatku odwdzięczy się za to zrozumienie.

Skoro już dowiedziałeś się jaki masz być, to teraz warto się dowiedzieć dla kogo można się poświęcać aż tak bardzo. Jeśli więc zamienisz się w prawdziwego mężczyznę, będziesz troskliwy, kochany, czuły, porządny wyrozumiały z poczuciem humoru, a ona tego nie będzie dostrzegać, to po prostu wymień ją na lepszy model. Dla takiej kobiety nie warto się poświęcać, bo ty wyprujesz sobie flaki, a ona nawet tego nie dostrzeże. Tak więc, drogi bracie, skoro my musimy się tak poświęcać, to wymagajmy tego samego. W końcu chodzi o to, by obie strony były szczęśliwe, a nie tylko kobieta…