Aby poznać interesującego mężczyznę, lub fajną kobietę wystarczy zalogować się na serwisie randkowym. Znajdują się tam profile wielu osób szukających partnera, przyjaciela i miłości swojego życia. Poprzez serwis randkowy poznała się już nie jedna szczęśliwa para. Ale nawet najbardziej udane związki mają swoje większe lub mniejsze problemy, które niekiedy dla jednej ze stron są poważnym utrapieniem, dla drugiej zaś zwykłą błahostką.

 

I tak np. kwestia oglądania się mężczyzn za innymi kobietami na ulicy. Mężczyźni nie widza w tym nic złego. Idąc ulicą ze swoją partnerką śmiało odwracają wzrok za każdą spódniczką, która ich mija. Mężczyźni to jak wiadomo wzrokowcy i w dodatku pozbawieni są widzenia obrotowego, dlatego odwracają całą głowę za kobietami na ulicy. Są mężczyźni, którzy muszą stale udowadniać sobie i całemu światu, że są uwodzicielami i nie wyszli z wprawy uwodzenia, flirtowania i podrywania przedstawicielek płci pięknej. Kobiety widza to zdecydowanie inaczej, doprowadza je do szaleństwa fakt, że ich mężczyzna stale „gapi” się na inne kobiety. Wydaje im się od razu są przestały mu się podobać i , że są mało atrakcyjne. Czują się lekceważone, a niekiedy wręcz poniżone takim traktowaniem. Jest to błędne rozumienie, niektórzy mężczyźni tak już mają, że nie potrafią przejść obojętnie obok seksownej kobiety i muszą wlepić w nią wzrok. Nie oznacza to od razu, że chcą z nią nawiązać romans i że ich partnerka przestała ich już interesować i pociągać. To typ mężczyzn, dla których nie liczy się to by złapać króliczka, lecz by go gonić. Lubią uwodzić wzrokiem, podrywać spojrzeniem i zwracać na siebie uwagę. Jednocześnie nie musi to koniecznie oznaczać, że taki mężczyzna nie jest wiernym partnerem. W ten sposób mężczyźni często leczą kompleksy i udowadniają swoją męskość.

 

Kobiety doprowadzone takim zachowaniem swym partnerów do szczytu wytrzymałości, często reagują awanturą. Nie jest to dobre rozwiązanie, lepiej jest spokojnie porozmawiać i spróbować wytłumaczyć swojemu mężczyźnie, ze jego zachowanie ni odpowiada wam i źle się z tym czujecie. Powinien zrozumieć i przynajmniej spróbować pohamować się w waszym towarzystwie. Jeżeli zaś sytuacja się nie zmieni a Ty pod żadnym pozorem nie jesteś w stanie zaakceptować faktu, że ogląda się za każdą spódniczką, może warto przejrzeć serwis randkowy w poszukiwaniu innego partnera, który będzie patrzył tylko i wyłącznie na Ciebie.