DLA KOGO


Zabawa zdecydowanie dla zaprzyjaźnionej grupy mężczyzn lub swingersów. Polecana na imprezy typu wieczór kawalerski itp. Od uczestników wymaga gotowości na uprawianie seksu na oczach współbiesiadników.

 

   WSTĘP


Bawiącemu się towarzystwu przedstawiana jest kobieta (w przypadku swingersów może być wylosowana), która przy akompaniamencie muzyki wykonuje stripteas, po którym przechadza się nago pośród bawiących się mężczyzn i wybiera swojego pierwszego partnera.

 

   LOKALIZACJA


Salon w dużym domu, klub, wynajęty dyskretny lokal.

 

   PRZEBIEG


Panowie pomagają kobiecie ulokować się na stole i mocują ją do niego za pomocą pasków.

Wybraniec wchodzi w wycinek koła pomiędzy rozchylonymi nogami kobiety i przy dopingu pozostałych kopuluje z nią. Pozostali panowie ustawiają się wokół koła.
Mężczyzna na zakończenie opryskuje górną część ciała kobiety, a potem wprawia koło w ruch obrotowy.

Koło kręci się, a po jego zatrzymaniu do zabawy wchodzi mężczyzna znajdujący się na wprost rozchylonych nóżek lub w końcowej fazie najbliżej nich. Zabawa trwa aż ostatni z panów posiądzie dziewczynę.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Odważna kobieta, gotowa na odbycie kilkunastu stosunków poprzedzonych stripteasem.

Poziomo umieszczone koło o średnicy ok. 1,8 m, z wycięciem w kształcie trójkąta, do którego przypinamy ochotniczkę paskami za szeroko rozłożone nogi i ręce. Koło musi mieć możliwość swobodnego obracania się.

Wskazane dodatki : dobra muzyka i coś mocniejszego na wstępie – dla odwagi.

 

   ZAKOŃCZENIE


Towarzystwo bawi się dalej, a ochotniczka idzie się umyć i ewentualnie przyłożyć woreczek z lodem do…