DLA KOGO


Najlepiej cztery lub wiecej par,wiekowo zbliżonych do siebie.Małżonkowie lub pary myślące poważnie o takim związku.

 

   WSTĘP


Do zabawy potrzebny jest duży stół,przykryty obrusem siegającym do podłogi,oraz odpowiednia ilość krzeseł rozstawionych dookoła niego.

 

   LOKALIZACJA


Dom lub duże mieszkanie,przyciemnione światła,nastrojowa muzyka

 

   PRZEBIEG


Do pokoju ze stołem wchodzą rozebrani panowie i siadają za nim w dowolnej konfiguracji. Następnie wchodzą ubrane panie i dobierają się w pary.Wyznaczają między sobą która zgaduje, a która wchodzi pod stół.Jeśli są dwie pary kobiet,to pod stół wchodzi kobieta z pierwszej pary,a odgaduje kobieta z drugiej.

Kobieta z pierwszej pary wchodzi pod stół i ssie penisy wszystkim siedzącym przy stole,zaś kobieta z drugiej pary ma odgadnąć kórego męższczyznę w danej chwili zaspokaja kobieta pod stołem.Jeśli zgadnie,to wówczas kobieta z pierwszej pary pozbywa się jakiejś części garderoby,jeśli nie to pozbywa się jej kobieta która nie zgadła.Bez wzgledu jednak na to ,następuje zmiana.Kobieta z pod stołu wychodzi,a jej miejsce zajmuje kobieta z drugiej pary.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Otwartość,pragnienie seksu i urozmaicenia swego życia erotycznego,nie zawadzi też dobry alkohol oczywiście w odpowiedniej ilości.

 

   ZAKOŃCZENIE


Wygrywa ta para kobiet,w której na zgadującej zostało więcej ciuszków,przegrane zaś wypinają nagie pupy,z których panowie obecni przy zabawie,mogą w dowolny dla siebie sposób korzystać przez parę minut.