Mimo, że dzieli ich setki, tysiące kilometrów to są razem. I co najważniejsze są sobie wierni. O kim mowa? O parach, które zdecydowały się na związek mimo ciężkiej bariery, jaką jest odległość.

Wśród blogerów w ostatnich czasach bardzo popularna jest para, którą dzielą setki kilometrów. Uczucie, jakim siebie darzą przelewają na elektroniczne kartki Blogów. Piszą o tym jak im ciężko, jak bardzo tęsknią, jak bardzo siebie kochają, opisują spotkania, ale także dzielą się pięknem swojej miłości. Twierdzą, że mimo tych przeszkód, mimo tego, że przebywają ze sobą stosunkowo mało w porównaniu do innych par, to nigdy w życiu nie zamieniliby tego uczucia na inne. Przez to ich miłość jest mocniejsza, odporniejsza i piękniejsza. Czerpią z niej jak najwięcej. I liczą tylko dni do chwili, w której będą ze sobą już na zawsze. I nie zważają na nieprzychylne komentarze czy plotki, jakie są o nich wypowiadane. Dla nich liczą się tylko i wyłącznie oni.

Jeżeli osoby są dojrzałe psychiczne to taki związek ma sens. Nie liczy się tylko fizyczna bliskość. Ważne jest samo uczucie. I radość, jaką się z tego czerpie. Jeżeli bardzo pragnie się być ze sobą, to mimo barier dokona się tego. Nie zwraca się wtedy uwagi na komentarze innych, nieprzychylność rodziców czy wspomnianą odległość. Najważniejsza jest miłość.

Dlatego też należy wspierać i dopingować z całych sił takie pary, aby promień miłości, który tli się w ich sercach był mocny i nigdy nie zgasł.