DLA KOGO


Trzy lub cztery pary małżeńskie (dodadzą raczej więcej pikanterii), ale mogą być pary jeszcze przed ślubem. Wiek raczej nie gra roli, może nawet urozmaicenie wiekowe będzie ciekawsze.

 

   WSTĘP


Przygotowuje się chusteczki do zawiązania oczu kobietom, paski do przywiązania oraz szklaneczki na spermę.
Na początek dobrze jest zabawiać się przez godzinę, dwie (w zależności od stopnia zażyłości osób biorących udział w grze) popijając lekkie drinki.

 

   LOKALIZACJA


Spokojne mieszkanie, może być mały pokój. Nastrojowo, ciepło.

 

   PRZEBIEG


Panowie zawiązują swoim kobietom oczy i ręce z tyłu.

PIERWSZY MIX: Kobiety klękają z rękami zawiązanymi a panowie podchodzą i wsuwają penisa do ich rozwartych ust, przez pół minuty każda kobieta pieści penisa i stara się rozpoznać, czyj on jest oraz zapamiętać ewentualną kolejność. Panowie zapisują kolejność, w jakiej podchodzili.

DRUGI MIX: Panie kładą się na blacie stołu, ręce przywiązuje im się z przodu. Wypinają pupki, a panowie w ustalonej przez siebie i zapisanej kolejności podchodzą od tyłu i wsuwają penisy do ich wilgotnych szpareczek. Niewiasty – czując w sobie męskie prącie – starają się rozpoznać osobę i zapamiętać kolejność.

TRZECI MIX: Kobiety kładą się na łóżku i rozszerzają mocno nogi, aby wyeksponować swoje owieczki. Panowie podchodzą kolejno i klękają pomiędzy rozwartymi udami, robią lizanko, a dziewczęta po raz kolejny starają się rozpoznać, czyj to języczek liże im cipeczkę, czyje to ząbki przygryzają (pewnie już napęcziałą) łechtaczkę i starają się zapamiętać kolejność.

CZWARTY MIX: Panowie (pewnie już szalenie podnieceni) biorą ponumerowane szklaneczki i tryskają do nich spermę. Szklaneczki podawane są następnie kobietom, które próbują po troszeczku spermy, mlaskają jak rpzy smakowaniu wina i znów starają się odgadnoąć czyja to sperma.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Wielka ochota do wspaniałej erotycznwej zabawy, nieco śmiałości, poczucie smaku, dotyku i pamięć.

 

   ZAKOŃCZENIE


Wygrywa ta pani, która będzie miała najwięcej trafionych odpowiedzi.

NAGRODA: Panowie zabierają Laureatkę do drugiegopokoju i dają jej wielką ucztę, a panie albo zabawiają się same, albo spokojnie (?) oczekują na swoich partnerów, mężów czy narzeczonych.