DLA KOGO


Dla pary, która chce urozmaicic sobie życie intymne

 

   WSTĘP


Większość pomysłów prezentowanych na tej stronie zakłada ogromną otwartość i tolerancyjność partnerów. Fantazje fantazjami. Bądzmy realistami- przeciętny mężczyzna nie tryska radością na widok innych facetów posuwających jego żonę. Przynajmniej moi dotychczasowi partnerzy nie tryskali. Nadmieniam, że byli to partnerzy życiowi, nie tylko seksualni.

Podzielę sie więc z Wami pomysłem, który mnie i mojemu mężczyznie umila wieczory.

 

   LOKALIZACJA


Mieszkanie

 

   PRZEBIEG


Potrzebny jest aparat cyfrowy lub telefon z aparatem oraz komputer. Bawimy się w sesję zdjęciową. Mężczyzna jest fotografem, kobieta- jego modelką. Możemy odgrywać scenkę uwiedzenia w zakładzie fotograficznym- fotograf, wykonujący zlecenie uwodzi klientkę, każąc jej pozbywać sie kolejnych części garderoby.

W ostrzejszej wersji przechodzimy od razu do rzeczy- szykujemy erotyczną bieliznę, w której kobieta ma pozować do zdjęć. Szpilki, pończochy, kajdanki i inne akcesoria, które mamy pod ręką.
Mężczyzna ma być fotografem jakiegoś erotycznego pisma i ma zrobić sesję z modelką. Całe mieszkanie jest do dyspozycji- łazienka, kuchnia, sypialnia…Pamiętajcie o zasłonach w oknach:)

Kobieta stosuje się do zaleceń fotografa- przymierza seksowne i wyuzdane ciuszki, maluje się mocno…Wygina się w różnych pozach- np. w łazience opierając sie nad wanną, wypinając tyłek, w kuchni na stole kuchennym. Fotograf, jako profesjonalista, musi dawać jej polecenia, ustawiac…jeśli jest już bez stanika- na przykład poszczypać jej sutki, żeby ładnie stały…ustawić wypiętą pupę…kazać rozłożyć nogi w pończoszkach i szpilkach, żeby widac było szparkę…wszystko zależy od inwencji i fantazji fotografa. Na koniec przechodzimy do zdjeć z akcesoriami- wibrator lub ogórek w cipce, kajdanki…może być masturbacja, palce w szparce, pieszczenie piersi. Ważne jest dokładne wykonywanie poleceń fotografa.

Ostatnim etapem jest wspólne oglądanie zdjęc na ekranie komputera. Gwarantuję, że takie ostre fotki podniecą jeszcze bardziej zarówno faceta, jak i samą modelkę! Po obejrzeniu niegrzecznych zdjęc w prowokującej bieliznie i pozach będziecie mieli ochoty tylko na jedno…o ile fotograf nie przeszedl do rzeczy już w czasie sesji;) Jeśli tak to następuje powtórka z rozrywki.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Aparat cyforwy lub telefon z aparatem

Komputer

Prowokacyjna bielizna, szpilki, pończochy

Akcesoria (wibrator, ogórek itp.)

 

   ZAKOŃCZENIE


Zabawa jest naprawde ciekawa, a fotki będą miła pamiątką, do której czesto można wracać. Kolejne sesje będą na pewno coraz pikantniejsze…