Instagram należy do jednych z najważniejszych social mediów. Zrzesza ludzi, dzięki czemu staje się również miejscem, w którym możemy zawrzeć nowe znajomości.
Chcesz poderwać dziewczynę? Polajkuj jej zdjęcia!

 

Romantyczna znajomość nie tylko na portalu randkowym

Zawieranie znajomości przez internet jest coraz popularniejsze i staje się powszechnie stosowaną metodą. W dobie kiedy duża część życia człowieka przeniosła się do sieci jest to dużo łatwiejsza forma.

Media społecznościowe zaczęły być miejscem, w którym nie tylko utrzymujemy kontakt z naszymi bliskimi i znajomymi, ale też miejscem, gdzie poszukujemy znajomości, w tym również związków.

W realnym życiu jesteśmy zmuszani do ciągłego pędu oraz miliona obowiązków przez co zmniejszyła się nasza przestrzeń na wychodzenie z domu, oraz rozrywki w otoczeniu innych ludzi. Współczesny świat również działa w ten sposób, że mocniej zamyka nas do środka i oddala od pozostałych.

Przez to dużo łatwiej jest rozpocząć swobodną rozmowę w sytuacji, kiedy jesteśmy po drugiej stronie komputera. W relacji międzyludzkiej online zarówno mężczyźni jak i kobiety mają dużo więcej odwagi. Znajomości zawierane online stały się szansą dla wielu samotnych ludzi.

Możesz otworzyć się na innych nie tylko poprzez portale randkowe, ale też media społecznościowe. To tu możemy wyszukać interesujące nas osoby.

Jak jednak skutecznie nawiązać kontakt?

Jak podrywać na Instagramie?

Najlepszym sposobem żeby rozpocząć znajomość jest aktywne pokazywanie zainteresowania.

Na Instagramie możesz zacząć śledzić jej insta stories. Za każdym razem będzie widziała, że śledzisz jej profil.

Nie wysyłaj jej od razu wiadomości. Warto jest na początku zrobić sobie bezpieczną bazę. Jeżeli dziewczyna zobaczy, że czynnie uczestniczysz w życiu jej profilu, sama zwróci na Ciebie uwagę.

Atencja jest zawsze w cenie, ponieważ jako istoty społeczne wszyscy jej potrzebujemy.

Pokazuj swoją ciekawość wobec jej osoby lajkując zdjęcia oraz dając neutralne komentarze. Jeżeli szczerze będziesz reagował na treści, które umieszcza będzie to dla niej sygnał, że macie dużo wspólnego. W ten sposób również Ty zaczniesz ją interesować.

Następny krok pozostaw jej. Niech teraz ona odwiedzi Twój profil.

Twoja ilość lajków też ma znaczenie

Na Instagramie oraz innych stronach internetowych większe szanse na zdobycie znajomości będzie miała ta osoba, która sprawia wrażenie wiarygodnej.

Jeżeli Twój profil jest pusty i nic się na nim nie dzieje może sprawiać wrażenie podejrzanego. Osoba odwiedzająca go nie będzie miała na niczym oprzeć swojego pierwszego wrażenia. Dużo lepszy zyskasz odbiór w sytuacji, gdy Ty również będziesz aktywnie działał w social mediach.

Twój profil powinien od razu wzbudzić zainteresowanie, ale też mówić o Tobie. Pochwycenie uwagi wchodzącej osoby będzie bardzo ważne, ponieważ wówczas w łatwiejszy sposób będziesz mógł nawiązać kontakt.

Atrakcyjność na Instagramie jest tym większa im więcej osób się Tobą interesuje. Dla przeciętnego użytkownika Twój wygląd również będzie bardziej przyciągający jeżeli zobaczy, że duża grupa jest wokół Ciebie i zostawia na Twoim profilu ślad.Tego typu mechanizmy psychologiczne działają automatycznie w umyśle człowieka.

Jeżeli chcesz wpłynąć na odbiór swojego wizerunku, możesz się wspomóc usługą dokupienia dodatkowych lajków. Wejdź na stronę kuplike.pl i zobacz jak je uzyskać. Bądź bardziej efektowny, a na pewno dziewczyna się Tobą zainteresuje.

Jeżeli tylko zauważysz, że i ona zaczyna uczestniczyć na Twoi profilu, zadziałaj! Będzie to oznaczało, że masz większe szanse na nawiązanie znajomości.