Nie mamy tutaj na myśli gier planszowych, zabaw we fryzjera czy kosmetyczkę… W artykule tym chcielibyśmy poruszyć temat zabaw… seksualnych wśród młodzieży, które stają się ostatnio bardzo popularne.

Seks zabawy młodych osób:

Pamiętacie słynną grę gimnazjalistów o której jeszcze parę lat temu było bardzo głośno?

„Słoneczko” – nagie nastolatki leżały w kółeczku z rozłożonymi nogami, chłopcy przechadzali się wokół nich i w każdej… wykonywali serię ruchów. Wygrywał oczywiście ten, który spuścił się najpóźniej.

Zabawa ta oczywiście stała się już passe. Serio. Aktualnie nastolatki preferują inne zabawy, zobaczcie jakie:

Tęcza – każda uczestniczka zabawy, maluje usta na inny, intensywny kolor. Wkłada do ust penisa swojego kolegi wśród biorących udział w zabawie (losują jednego). Ta dziewczyna, która wsadzi sobie fiuta najgłębiej – wygrywa.

Wymiękasz – osoby biorące udział w zabawie, dobierają się w pary. Jedna osoba z pary rozbiera się do bielizny, bądź do naga. Druga osoba, zaczyna ją dotykać, od czubka głowy, coraz niżej i niżej… pytając: „wymiękasz?” – jeśli osoba nie odpowiada, ręce idą dalej… i dalej… Wiadomo, że dotykać można wszędzie.

Hard butelka – kiedy butelka wskaże dziewczynę – robi ona loda koledze… gdy wypadnie na chłopaka – choć minutę musi on uprawiać seks z koleżanką – PRZY WSZYSTKICH.

Pociąg – reguły gry są dość podobne do „Słoneczka”. Tylko zamiast tradycyjnego seksu, jest tutaj miłość francuska. Dziewczyny oralnie zaspokajają po kolei chłopców, stojących w kręgu. Wygrywa oczywiście ten chłopak, który wytrzyma najdłużej…

 

Oczywiście indywidualne zabawy nastolatek są równie… dziwne i zaskakujące co te wymienione wyżej. Bicie się po pupie, aż ta będzie w pełni czerwona. Filmowanie swoich podbojów, którymi później oczywiście wychwalają się (nawet w sieci). Seks w klubowej toalecie… często z nieznajomym. Nastolatki też szaleją ostatnio na punkcie podwieszanego, ostrego seksu… W sexshopach są dostępne tzw. huśtawki, na których wiszą nastolatki a partnerzy oczywiście robią swoje.

 

Zaskoczeni?