Seks uprawia każdy. Bez wyjątku – czy to z partnerem czy… sam… Dzisiaj jednak chcieliśmy się zająć seksem nastolatków. Tak… nastolatków. Nawet jeśli zapewniają Was, że absolutnie tego nie robią – to jesteście bardzo naiwni wierząc, że zdecydują się na seks dopiero po ślubie… – takich ludzi już nie ma. Tak więc… Rodzice – czy tego chcecie, czy nie, Wasi nastolatkowie uprawiają seks.

Wśród ankietowanych dzieci – sorry – młodzieży w wieku 15-17 lat – ponad 73% chłopaków twierdzi, że już jest w odpowiednim wieku by zacząć współżycie, ich zdanie podziela aż 55% ich koleżanek.

Dorośli są oczywiście innego zdania. Uważają, że seks jest dla tych, którzy ukończyli pełnoletniość bądź wzięli już ze sobą ślub (choć to jak już wspomnieliśmy… jest raczej nie realne).

Co więcej, tych samych ankietowanych zapytano czy należy się ograniczać… w ilości posiadanych partnerów seksualnych – aż 68% z nich odpowiedziało głośno – NIE.

Przerażające? Cóż, ale prawdziwe.

Ulubione seks zabawy nastolatków :

Na pewno każdy z Was słyszał o grze w butelkę? O której było tak głośno w mediach jeszcze parę lat temu? Teraz wśród nastolatków są już całkiem nowe formy gier. Seks… gier. Zwykły pocałunek jest już przecież nudny i nie jest niczym nadzwyczajnym. Niestety… prowadzi to do wielu poważnych konsekwencji…

W co więc dziś bawi się młodzież?

O słoneczku zapewne też już słyszeliście (według seksuologów to po prostu Orgia).

Chłopak zalicza każdą dziewczynę, która leży na podłodze – tworząc promyczek słoneczka…

Kolejną równie sprośną zabawą jest „Wymiękasz?”. Osoby dobierają się losowo w pary, zaczynają się dotykać od góry, do dołu – kawałek po kawałku – pytając za każdym razem czy partner/partnerka wymięka, do momentu kiedy nie będzie wymiękać, będzie się ją dotykało, coraz mocniej, głębiej… w każde miejsce.

Tęcza – dziewczyny malują usta na różne kolory (każda na inny) i zaczynają robić loda każdemu z chłopaków, którzy uczestniczą w zabawie. Oczywiście konkurs wygra ta, która wsadzi sobie fiuta kolegi do ust najgłębiej… wyznacznikiem będzie oczywiście ślad po szmince.

Seksting – to nie zabawa podobna do tych opisanych wyżej, ale też sposób na pobudzenie seksualności wśród nastolatków. To po prostu selfie przesyłane sobie w formie MMS – jednak… na tych fotkach, mają mieć wyzywające, wręcz zboczone pozy…

Skąd tak wielkie (z roku na rok większe) zainteresowanie seksem wśród nastolatków? Naukowcy uważają, że te zmiany w zachowaniu nastolatków są związane z seksem pokazywanym w mediach – w telewizji, w sieci… Dziś rozprzestrzenia się informacje o seksie w taki sposób, że każdy uważa to za normalne. Bez wstydu młodzież czyta dziś o nowościach, ciekawostkach związanych z seksem, jak i bez wstydu oglądają pornografię – i to często wspólnie ze znajomymi.

Dziś właściwie wszystko kojarzy się z erotyzmem. W mediach – młode, piękne, często półnagie gwiazdy pokazują jak żyją, jak nieskazitelne mają ciała, jak idealne mają życie… – młodzież też tego chce. Zaczynają szaleć – przestają myśleć racjonalnie.