DLA KOGO


Dla otwartej na nowe pomysły pary, która chce zrobić coś szalonego i doskonale się przy tym bawić.

 

   WSTĘP


RPG (Role Playing Games) to nic innego jak gry, w których wcielacie się w rolę różnego rodzaju postaci i odgrywacie ich role. Coś jak aktorzy w filmie, którzy wykonują pewne czynności wg ustalonego przez producentów scenariusza.

W tej zabawie chodzi o to, że Twoja partnerka będzie odgrywać rolę dziewczyny na telefon a ty jej Klienta, który ma zamiar skorzystać z jej profesjonalnych usług.

Aby czerpać jak największą przygodę z tego scenariusza, należy możliwie najbardziej wczuć się w rolę i dołożyć wszelkich starań w przygotowanie odpowiedniego klimatu, garderoby oraz rekwizytów.

 

   LOKALIZACJA


Proponuję dwie możliwości. Jeśli macie ograniczenia budżetowe lub chronicznie brakuje Wam czasu możecie całe zdarzenie odegrać w Waszym mieszkaniu, jeśli jednak dysponujesz odpowiednimi środkami najlepiej będzie do tego celu wynająć pokój w hotelu.

 

   PRZEBIEG


Na początku etap przygotowań, który będzie znacznie więcej wymagał od Twojej partnerki niż od Ciebie. Będzie ona musiała zaopatrzyć się w prawdziwie wyzywające ciuchy. Szukając inspiracji możecie pooglądać filmy o tego typu dziewczynach lub po prostu jakiś film pornograficzny z bardziej rozbudowaną warstwą fabularną. Z pewnością powinna to być bardzo krótka spódniczka, ledwo zasłaniająca pupę, buty na wysokim obcasie, obcisła bluzeczka i ostry makijaż. Dodatkowej pikanterii doda oczywiście odpowiednia bielizna.

Zadaniem partnera będzie przygotowanie miejsca do zabawy. Najlepiej jeśli to będzie pokój w hotelu – tak abyście oderwali się od sfery codziennej i jeszcze bardziej dali się ponieść Waszej wyobraźni. W miejscu, z którym nie jesteście w żaden sposób związani emocjonalnie z pewnością łatwiej Wam to przyjdzie.

Kluczowym jest aby możliwie jak najbardziej wczuć się w swoje role. Na czas zabawy musicie trochę zmienić Wasze nastawienie do siebie. Nie możecie okazywać żadnych uczuć – ma to być po prostu seks za pieniądze, o którym zapomina się następnego dnia. Traktujcie się nawzajem z dystansem – aby dodać więcej realizmu możecie podczas rozmów przejść na „Pan”, „Pani”. Niech partnerka pamięta, że pracując jako callgirl oddaje swoje Klientowi tylko swoje ciało – nie musi zostawać jego przyjacielem. Będzie dobrze, jeśli partner zobaczy jak jego partnerka przygotowała się do zabawy dopiero w chwili, gdy ma dojść do zbliżenia – nie wcześniej.

Gdy wszystko jest już gotowe i nadszedł ten dzień, partner wykonuje telefon do partnerki i umawia się na spotkanie. Podczas rozmowy możecie negocjować cenę i oczywiście ustalić miejsce spotkania. Aby spotęgować wrażenie, powinniście dojechać tam taksówką osobno. W taksówce z pewnością Wasz mózg uruchomi moduł zwany wyobraźnią i przez całą czas trwania podróży będzie fantazjować na temat tego, co za chwilę ma nastąpić.

Powinniście spotkać się w lobby hotelowym. Na dzień dobry zapomnijcie o buziaku w policzek – ewentualnie uściśnięcie ręki – jak partnerzy biznesowi. Wspólnie podejdźcie do recepcji i odbierzcie klucz do pokoju. Z całą pewnością partnerka będzie czuła się niezręcznie, gdy pracownicy hotelu będą wodzić za nią wzrokiem, podejrzewając naturę Waszego spotkania. Doda to zabawie dodatkowego wymiaru.

Wchodzicie do pokoju i od razu regulujecie kwestie finansowe. Zwiększysz realizm, jeśli faktycznie przekażesz swojej partnerce jaką kwotę pieniędzy, które później będzie mogła wykorzystać na dowolny wybrany przez siebie cel, np. wizytę u fryzjera bądź zakup jakiejś bielizny.

Ważne jest abyście oboje wczuli się w rolę. Pamiętaj – żadnego całowania – callgirl nigdy tego nie robią. Partnerka powinna spytać na co masz ochotę i następnie spełniać wszystkie Twoje zachcianki. Dzisiaj to ty płacisz i wymagasz. Ściągnij z niej to co chcesz i daj jej pracować.

WAŻNE: Pamiętaj o bezpiecznym seksie. W trosce o swoje bezpieczeństwo uprawiając seks z callgirl zawsze używaj prezerwatywy.

Aby uatrakcyjnić zabawę możecie jeszcze przed pójściem do łóżka pójść do hotelowej restauracji aby napić się butelkę wina, oczywiście na oczach podejrzewającej dalszego ciągu wydarzeń widowni. Gwarantuję, że będzie to niesamowicie podniecające doświadczenie.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Odpowiedni ubiór partnerki – ustalcie sami jak chciałbyś aby wyglądała. Możecie znaleźć coś w swojej szafie bądź wybrać coś z bogatej kolekcji odzieży dostępnej w specjalistycznych sklepach internetowych:

Aby spotęgować wrażenie, że jesteście dla siebie zupełnie obcymi osobami, możecie pokusić się o zakup peruki lub jakąś małą charakteryzację.

Paczka prezerwatyw:

Grubszy niż zwykle portfel, którego brak można jednak nadrobić pomysłowością.

 

   ZAKOŃCZENIE


Założę się, że każdy z facetów fantazjuje na temat seksu z dziewczyną na telefon. Teraz masz okazję zrealizować swoją fantazję nie narażając swojego związku na żadne niebezpieczeństwo. Pamiętaj, że Twoją dziewczynę z pewnością również kręci pomysł seksu z nieznajomym. Wczujcie się w rolę i bawcie się doskonale.