Społecznościowy portal erotyczny – datezone.com
1 vote, 4.00 avg. rating (87% score)
Społecznościowy portal erotyczny datezone.com to serwis przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Umożliwia publikowanie ogłoszeń towarzyskich, dodawanie i przeglądanie zdjęć, filmów oraz nagrań z kamer. Za pośrednictwem portalu można umówić się na realne spotkanie, romantyczną randkę czy seks bez zobowiązań. Można też wymieniać wiadomości online czy prowadzić rozmowy video. W datezone.com znajdują się konta kobiet, mężczyzn, par oraz osób trans. To sposób na znalezienie kochanka, partnerka, pary, a nawet miłości i stałego związku. Każdy może określić, kogo poszukuje i jakiej relacji oczekuje. Każdego dnia w datezone.com online jest ponad 20 tys. użytkowników, a liczba wszystkich kont przekroczyła 996 tys. Poprzez portal łatwo znaleźć kogoś zarówno z okolicy, jak i z innego kraju.

Rejestracja i funkcjonalności konta w datezone.com

Z portalu można korzystać w różny sposób, w zależności od potrzeb i oczekiwań. Żeby móc korzystać z jakiejkolwiek funkcjonalności, trzeba założyć konto. Rejestracja w datezone.com jest bezpłatna i zajmuje kilka chwil. Po podaniu podstawowych danych użytkownik otrzymuje link potwierdzający rejestrację na adres mailowy. Początkowo konto otrzymuje status „niezweryfikowany”. Trzeba uzupełnić profil. W sekcji „o mnie” znajdują się informacje dotyczące wyglądu oraz preferencji. Żeby wizytówka stała się bardziej atrakcyjna, warto stworzyć opis.
Do weryfikacji konta i uzyskania nowych możliwości konieczne jest wykupienie konta VIP. Chcąc nawiązać kontakty i rozpocząć rozmowę, należy dodać zdjęcie profilowe. Korzystanie z płatnych funkcjonalności pozwala na wykorzystanie możliwości serwisu w pełni. Jest dobrowolne, co oznacza, że można pozostać biernym użytkownikiem. Wyszukiwanie innych osób umożliwia prosta i rozbudowana wyszukiwarka. Ten, kto określi najwięcej preferencji, ma szansę na znalezienie odpowiedniej dla siebie osoby. To, co wyróżnia portal datezone.com to olbrzymia biblioteka zdjęć, filmów o treści erotycznej. Dostęp do tego typu treści posiada również użytkownik niezweryfikowany. W serwisie znajdują się grupy tematyczne. Do wybranej grupy można dołączyć, gdy właściciel jej dokona akceptacji zgłoszenia. W ten sposób można poznać osoby o podobnych upodobaniach. Ponadto istnieje możliwość utworzenia własnej grupy. W datezone.com znajdują się ogłoszenia o organizowanych imprezach. Spotkania w większym gronie, grupowy seks, gang bang, imprezy typu swingers, spotkania homo czy hetero – to propozycje dla zdecydowanych, a ich ilość sprawia, że każdy bez problemu wybierze coś dla siebie.

Płatne konto w portalu datezone.com

Konto VIP to płatna usługa. Po skorzystaniu z niej status konta ulega zmianie. Zweryfikowany użytkownik jest lepiej postrzegany przez pozostałych. Ma szansę na realną znajomość. Płatne konto daje dostęp do widoku osób odwiedzających profil. Dzięki niemu możliwe jest dodawanie ogłoszeń. Wrzucane treści nie wymagają moderacji. Nie ma limitu ilości rozpoczynanych rozmów. Koszt rozszerzonych funkcjonalności jest zależny od czasu dostępu do konta typu premium oraz od formy płatności.