Pozycja ta jest bardzo podniecająca dla partnerów, jednak wymaga od nich dużego doświadczenia i ostrożności. Najlepszą pozycją z której najłatwiej wykonać tę pozycję jest pozycja na jeźdźca z której to pozycji kobieta odchyla się i przesuwa lewą nogę tak, aby znalazła się pod prawą partnera. W czasie całego manewru kobieta musi cały czas pilnować, aby penis nie wysunął się z pochwy co dla niesprawnych partnerów może okazać się trudnym zadaniem. Osiągnięta w ten sposób pozycja dostarcza obu partnerom nowych, niespotykanych dotąd odczuć. Pozycja ta mimo iż nie zapewnia głębokiej penetracji pochwy, jednak silnie pobudza ściany pochwy i w ten sposób dostarcza kobiecie dodatkowych wrażeń oraz umożliwia pełniejsze osiągnięcie orgazmu

Plusy

* Pozycja bardzo podniecająca zarówno mężczyznę jak i kobietę dostarczająca niesamowitych wrażeń

Minusy

* Pozycja trudna do wykonana w której często dochodzi do wysunięcia penisa z pochwy
* Ograniczona amplituda ruchów miednicami obu partnerów

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.