Gdy kobieta jest szczupła i wygimnastykowana, do tej pozycji partnerzy mogą łatwo przejść z pozycji „na jeźdźca”. Wystarczy, by się odchyliła tak, żeby jej głowa znalazła się między nogami mężczyzny, a ręce na jego stopach. Powinna to jednak robić stopniowo i bardzo wolno, bo w przeciwnym razie penis wysunie się z jej łona. W tej konstelacji kobieta doznaje przyjemnej i nietypowej stymulacji przedniej ściany pochwy. Mimo że ruchy kochanków są ograniczone, ona może lekko unosić biodra, a on pieścić łechtaczkę i wewnętrzne strony ud. Mężczyzna dozna szczególnej rozkoszy, jeśli kobieta będzie miarowo zaciskała mięśnie krocza. W pozycji tej mężczyzna ma wolne obie ręce, dzięki czemu ma możliwość dodatkowej stymulacji łechtaczki partnerki. Pozycja ta jest szczególnie mocno polecana panom z przedwczesnym wytryskiem.

Plusy

* W pozycji tej mężczyzną ma wolne obie ręce, dzięki czemu ma możliwość dodatkowej stymulacji łechtaczki partnerki
* Pozycja ta jest szczególnie mocno polecana panom z przedwczesnym wytryskiem.

Minusy

* Pozycja ta wymaga aby kobieta była bardzo dobrze wygimnastykowana

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.