DLA KOGO


Dla kobiety pragnącej sprawić jedyną w swoim rodzaju niespodziankę swojemu facetowi

 

   WSTĘP


Przy tej zabawie zostaną wykorzystane dwa elementy, które zawsze bardzo podniecają facetów.

Po pierwsze zabawianie się wibratorem. Nie znam faceta, który nie chciałby widzieć swojej dziewczyny, która wkłada wibrujące urządzenie między uda.

Po drugie element skrępowania. Facet będzie mógł Cię oglądać jak doprowadzasz się do ekstazy ale nie będzie mógł Cię dotknąć. Wyobraź sobie jak bardzo będzie podniecony i jakich doznań Ci dostarczy, kiedy go uwolnisz 🙂

 

   LOKALIZACJA


Zabawa może odbyć się właściwie w dowolnym miejscu. Ważne jest aby było dostępne krzesło oraz narzędzia, dzięki którym będziesz mogła skrępować swojego faceta.

 

   PRZEBIEG


Na początku zabawy facet poczuje się z pewnością niepewnie. Będziesz miała nad nim ogromną przewagę bo wiesz co go czeka – on się może tylko domyślać.

Prosisz go aby się rozebrał a następnie każesz mu usiąść na krześle. Możesz przy tym być władcza jak domina – to jest Twój wieczór i ty ustalasz zasady.

Gdy już nagi usiądzie na krześle za pomocą kawałka mocnego sznurka lub kajdanek przywiązujesz go do krzesła tak, aby nie mógł się ruszać.

Następnie możesz włączyć nastrojową muzykę, położyć się na łóżku z wibratorem i się zrelaksować. Pierwsza fala podniecenia udeży faceta jak zobaczy, że z pod poduszki wyciągasz zabawkę. Możesz ją włączyć i powoli, bardzo kusząco, dotykać nią swoich piersi, swojego brzuch oraz ud. Nie wkładaj go od razu do środka. Stopniowo buduj nastrój i obserwuj jak jego niesamowite ilości krwi napływają do jego penisa.

Jak już się oswoisz z zabawką możesz zacząć dotykać nią okolic swojego łona. Na początku krótkie ruchy, później trochę dłuższe, stopniowe zagłębianie go w środku. Zamknij oczy i daj się unieść ekstazie.

Osiągnij orgazm. Niech zobaczy, że nie zawsze do tego potrzebny jest jego udział. Popuść wodze swojej fantazji – krzycz, rzucaj się po kanapie – bądź sexy i baw się doskonale.

Z pewnością w trakcie Twojej zabawy będzie Cię prosił abyś go rozwiązała i dała mu zrobić swoje jednak nie ulegaj. Dopiero jak sama się zaspokoisz możesz się nim zająć.

Podejdź do niego na czworaka i zacznij zabawiać się jego penisem w trakcie, gdy on dalej jest skrępowany i nic nie może zrobić. Gwarantuję, że każdy normalny facet odleci po zaledwie kilku chwialach zabawy z takim niesamowitym wstępem.

Ten czas da Ci chwilę oddechu abyś za chwilę znowu była gotowa do penetracji, tym razem jego intrumentem made by nature.

 

   CO JEST POTRZEBNE


– linka lub kajdanki do skrępowania mężczyzny:
– wibrator dla Ciebie:

   ZAKOŃCZENIE


Z każdą dziewczyną zakładam się o nerkę, że żaden facet nie odmówiłby wzięcia udziału w takiej zabawie. Będzie to z pewnością wspaniały prezent i symbol Twojej miłości.